Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam rosszul, es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam rosszul, es kevesebbnek, ha a parom el mondja valaki milyen szép lany, jó alakú stb...? Olyan rosszul esik, en sose viselkedtem így, ő nyilvánosan lajkol is, azt akiről almodozik nekem... lányok sokatokkal meg történik ilyen?

Figyelt kérdés
2022. okt. 13. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Velem nem. Jogosan esik rosszul.
2022. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen jogos érzés.Nővel nem lehet így bánni.
2022. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Pfff. :D B.sznám ki egyből, engem ne alázzon. Azzal semmi bajom nincs, ha egy pasi követ modell csajokat, legeltesse a szemét, de hogy annyira semmibe vegyen, hogy áradozzon is róluk, olyan szintű érzelmi sivárságról árulkodik, ami nem férne bele. Aki direkt így kínozza a párját, az egy önimádó majom, aki nem érdemelné meg azt, amit én adni tudnék neki.
2022. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy ebben van valami hogy az ilyenek önimádók, téged csúnyább embernek tart magánál” és megteheti veled” mert ő jobb külsőleg…

Azzal tudnád leginkább pofánb***ni ha egy nála még jobb külsejű próbálna feléd lépni, és észrevenné… illetve ha te vennél észre igencsak nyilvánosan nála jobbat és esetleg ha a másik is észrevenné akkor nem utasítaná el… hidd el egyből leszállna a fejében levő világból.

Bár az tény és való hogy nővel nem bánik így az értelmesebbje…

Arról nem is beszélve hogy az ilyen nyilvános megalázása után értelmes nő eléri hogy akkor könyöröghetne a pixelnőknek a testiségért és nem tenné neki sz*t… ja és nem saját magában keresné a hibát mert a másik egy f~. De ez megint más téma… csajszi ennyi szenvedést tudod ki tűrne el egy here miatt… és ezen kérlek gondolkozz el.

2022. okt. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!