Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek történt már hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek történt már hogy a semmiből megéreztetek valamit? Mivel magyarázható ez? Spirituális dolog?

Figyelt kérdés

Az exemmel úgy váltunk el hogy még szerettük egymást, legalábbis én. Rá pár hónapra beugrott egy gondolat a semmiből hogy van valakije. És az is hogy ki az.

Aztán kiderült hogy tényleg igaz amit gondoltam. De nem volt semmi információm tényleg róla, hogy ők együtt lehetnek..

2 éve már hogy szakítottunk de még mindig minden nap eszembe jut. Néha álmodok vele.

Ti hisztek a spirituális dolgokban? Történt már veletek hasonló?



2022. okt. 14. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek véletlenek. Az embernek többezer dolog eszébe jut egy nap, még szép, hogy néha előfordul, hogy "megérez" valamit.

De ha valaki spirituális jelentőséget tulajdonít a dolognak, én tiszteletben tartom, elvégre kicsi vagyok ahhoz, hogy kijelentsem, nincs ilyen. Pusztán nem nagyon hiszek bennek.

2022. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Én hiszek az ilyenekben, simán van, hogy az ember nagyon rá tud hangolódni a a másikra.

Egy régebbi kérdésnél már leírtam, de pl nekem is volt olyan a közelmúltban, egy illetővel, akivel találkozgattam meg randiztam, és akiért nagyon odáig voltam meg ő is értem, hogy mindig megéreztem, ha az én képeimre maszturbált pl. (bocsánat a kevésbé romantikus példáért, de ezvan :D). Vagy vele álmodtam ilyenkor, de volt, hogy arra keltem fel álmomból, hogy azt hallom, ahogy az ő hangja a nevemen szólít, vagy a semmiből megéreztem az illatát napközben. És így utólag beszélgetve mindig kiderült, hogy akkor vagy a fotóimat/videóimat nézte vagy épp rám gondolt.


Egyébként ha az embernek jók az intuíciói akkor simán lehet, hogy már azelőtt felismer dolgokat, mielőtt megbizonyosodott volna róla az érzékszerveivel.

2022. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azert almodsz vele mert azota sem dolgoztad fel.
2022. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Full hülyeségnek tűnik, de én álmodni szoktam ilyeneket; szinte sosem emlékszem semmire miután felébredtem, de van, hogy tisztán emlékszem az álmomra, ilyenkor pedig általában történik valami aznap, ami az álmommal kapcsolatos.

Pl egy régi közeli barátommal volt egy élénk álmom, úgy, hogy fél évtizede nem beszéltünk, és rá sem gondoltam már régóta, erre másnap rámír messengeren, hogy a városban van és összefuthatnánk.

Vagy egyszer pánikolva ébredtem, mert álmomban valaki hívta a telefonomat, és tudtam hogy nem szabad felvennem, aztán a nap folyamán tényleg felhivott valami ismeretlen szám, hogy adjam meg az összes személyes adatomat, mert részt vehetek valami fantasztikus nyereményjátékban (nyilvánvaló átverés).


Alapjában véve nem vagyok spirituális, vagy vallásos, de az ilyesmitől ki tud rázni a hideg. Még akkor is, ha véletlen egybeesés az egész.

2022. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem spiritualis.

Összelogikázta az agyad a sok apro mozaikkockát csak amiken nem is agyaltál.

Sokmindenre nem tudatosan de figyel az emner. Sok apro akár nonverbalis dolgokra de nem tudatosul, csak egyszercsak hirtelen beüt a konklúzió.

2022. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Többször is, főleg az 1.szerelmemmel. Egyet leírok:

Már évek óta ex volt és kb.2 éve nem is beszéltünk. Nagyon rég volt, még bőven a buta telefonok idején. Akkoriban az volt a szokásom, hogy csak éjjel töltöttem, általában valamikor este merült le. Aznap este hazamentem és bedugtam a telefont. Lakótársam kérdezte, hogyhogy felraktam tölteni? Nem szoktam. Mondtam, hogy mert fog hívni Ő. Honnan tudom? Beszéltünk? Nem, hát most mondtam, hogy fogunk, mert hívni fog. Érzem. Persze teljesen hülyének nézett. Vagy 10percig. Amikor megcsörrent a telefon...

2022. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki nagyon közel áll/állt hozzád, nagyon szereted még mindig s ő is téged,de gát volt, magas az együttes rezgésetek, azzal vannak akik megéreznek dolgokat.
2022. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez magas érzelmi rezgés miatt van
2022. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!