Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1. Ha van egy fehér pattanásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. Ha van egy fehér pattanásom a herémen akkor attól lassúl a péniszem növekedése? 2. Le akarom vetetni hova kell mennem ez ügyben? 3. Ha leveszik az fájni fog? (olyan emberek írjanak erre a kérdésre akik már tapasztalták. )

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:

ez fake :) vagy egy ovis írta. elhiszem, hogy ilyen kisfiú korban az a legnagyobb aggályod, hogy mekkora a péniszméreted, de miért hiszed, hogy pont egy pattanástól nem fog továbbnőni? a fejed sem nőne tovább, annyi pattanásod lesz tinikorodban!

Menj el bőrgyógyászhoz, de én úgy tudom, hogy ez normális dolog.. sokaknak van, és semmi bajuk tőle. Nem fogják levenni onnan

2010. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, semmiben sem gátolja, egyáltalán nincs köze egymáshoz a kettőnek.


Ezek miatt ne aggódj, egyes adatok szerint a férfiak 60 %-ának vannak ilyenek, de ezek csak szőrtüszők, vagy fordyce-foltok, semmi orvosi következményük nincs, és nem zavar egy lányt sem.


Igen, elég fájdalmas és rendkívül drága kezeléssel lehet csak leszedetni, ha minden igaz, lézerrel égetik le, mint valami szemölcsöt. Csak szemölcsből egy, ebből meg jópár, közel 20-30 darab van átlagban.


Ne izgulj emiatt, senkit nem idegesít :) Rajtam is van, és mégsincs vele gondom, még lányoknak sincs.

2010. szept. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2010. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!