Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar tőlem mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar tőlem mindenki csak szexet?

Figyelt kérdés

Jó ideig nem akartam kapcsolatot egy ideje viszont elkezdtem ismerkedni, társkeresőzni.

Nem vagyok egy vékony lány nagy mellem, fenekem ès csípőm van, 17kg-ot fogytam és kicsit azért így jobban érzem magam de így sem vagyok egy modell alkat.

A melleim zavarnak így próbálok úgy öltözni kevésbé látszodjanak, de igazából mostanság viselem ami kényelmes és jól érzem magam benne, de már egy kicsit nagyobb dekoltázsú felsőt sem merek felvenni mert a férfiak beszólnak..

Az életben és a társkeresőn is nem volt még olyan férfi aki a szexen kívűl mást akart volna tőlem, pedig nem adok olyan jeleket sem, hogy alkalmit keresnék. Kezd elmenni a kedvem az ismerkedéstől, szeretnék valakivel boldog lenni de mindenki csak egy dugásra alkalmasnak néz.

Huszonéves nőként is szűz vagyok, és szeretném egy olyannal az első alkalmat akivel hosszú távra tervezhetek, de már kezdek lemondani erről.

Hogyan változtassak esetleg, hogy ne nézzenek ennyire könnyen megkaphatónak?

Lehetséges egy időre abba is hagyom a társkeresést...



2022. okt. 16. 11:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 Depressziós vagyok, hagyj.. ***** válasza:
32%

Más miatt ne hagyd abba, max azért mert nem akarod.


A szomorú igazság valószínűleg az, hogy aki egyből meg szeretne dugni annak igazán nem tetszel, legalábbis annyira nem, hogy máshogy közelítsen és mivel van rajtad felesleg mint mondtad, így azt gondolhatja, hogy nálad annyira nem próbálkoznak a férfiak vagy nincs annyi jelentkező így lehet több esélye.


De amúgy az is lehet, hogy tényleg nagyon vonzó vagy és beindítod a férfiakat.

2022. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
60%

Ne hari, de nem a te helyzeted különleges, hanem kb. ez az átlag szint manapság.

Engem is csak megdugni akarnak. Így én indirekt ismerkedem mindig.

2022. okt. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:

2.

Nem is írtam, hogy különleges lenne a helyzetem, egyszerűen csak belefáradtam, hogy hiába próbálkozok senki semmi komolyat nem akar.

2022. okt. 16. 12:27
 4/61 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező!


Szerintem csak nem jó helyen ismerkedsz. Nekem is kb leszokták írni, hogy így vagy úgy megdugna valaki, de leszarom. A párom előtt sem érdekelt az ilyen. Az ilyen annyit is ér, plusz érzelmek nélkül nekem nem is menne. :)


Én a páromat ugyan online ismertem meg egy játék miatt, azóta sem bánom. Nem volt tolakodó, viszont bőven foglalkozott velem. Mindig velem akart játszani, beszélgetni, stb. Majd találkoztunk. Már az első kézfogásnál nagyot robbant a szívem. :)

2022. okt. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:

4.

De hol ismerkedjek ha nem a valóságban vagy a neten?

2022. okt. 16. 12:32
 6/61 anonim ***** válasza:
87%

5. Nem úgy értem. A helyet kell megváltoztatni, az ilyen K*rógépeket meg végleg kosarazni.


Érdemes lehet a redflagekre figyelni.


- Én a társkeresőt is szűrném rendesen, nem külső alapján

- Bulik kizárva

- Fesztiválok is


Ezeken a helyeken szoktak az ilyen fiúkák vadászni. :/

2022. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
78%

Próbálj kicsit elvonatkoztatni a külsődtől és elgondolkozni azon hogy mi mást tudnál adni a férfiaknak szexen kívül. Akár ide is leírhatod, mi az amiért úgy gondolod hogy érdemes lenne arra hogy valaki társa lehess, mit nyújtanál neki?


Azért kérdezem mert nekem soha életemben nem volt ilyen pedig elég sok társaságban mozogtam, sok különböző embert ismerek, jártam bulizni is de sosem éreztem azt hogy valaki csak szexet akar tőlem.

2022. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
58%
Mit varsz a mai pasiktol de oszinten... :d
2022. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
75%
8. Vannak kivételek, had álljak ki mellettük is. Párom is ilyen, én kezdeményeztem nála először. :)
2022. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 BohócKolbász ***** válasza:
72%

Először is: Mik a tapasztalataid, miről szoktak veled beszélgetni ha épp nem szexről van szó? Vagy máshogy teszem fel a kérdést: Miről tudsz és szeretsz beszélgetni? Mert lehet azt a témát nem érintettétek. Aztán másodszor: milyen kaliberű férfiakkal ismerkedsz, ők állításuk szerint mit keresnek? Nem állítom hogy én nem voltam ilyen kora 20-as éveimben és annak közepén.

Nekem az a tippem hogy a kisugárzásod az oka ennek.

2022. okt. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!