Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemtudom hogy mit tegyek. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom hogy mit tegyek. Ti szakitanátok?

Figyelt kérdés
1honapja ismerjük egymást 2 hete együtt vagyunk minden jó soha nem éreztem magam jobban. Viszont van egy valami ami számomra rossz és úgy érzem hogy rombol. Elején közölte hogy neki szeretnie kell valakit ahhoz h le feküdjön vele és kell neki idő. Amit meg is értek és tiszteletben tartom. Ő ettől függetlenül szeretné hogy probalkozzak nála szexuálisan viszont úgy érzem hogy számomra a folyamatos vissza utasítás romboló hatással van. Folyamatosan felhúzza az agyam és csak úgy ott hagy. Gondolok itt arra simogatja a frkam és nem enged tovább lépni. Múltkor volt egy kisebb vitánk is ez miatt. Mondtam neki nem szeretném mert csak felhuzzol és nem bírok magammal rossz lesz a vége. De ő mindenképp szerete volna h csokolgassam végig mindenhol. Majd utána avval jött hogy fél attól fél hogy nekem nem lesz jó.

2022. okt. 16. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2022. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Először is tanuld meg uralni a tested, az ösztöneid! Másodsorban kezdjetek pettinggel, ha fél, nem kell rögtön ajtóstul a házba rontani. Kényeztesd őt először, simogasd, csókold, lassan vetkőztesd, miközben végig nyugatod szavakkal, dicséred a testét. Élvezed, ahogyan szép lassan birtokba veszed.
2022. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Egyelőre szakítás helyett próbálj vele beszélni. Ha nem fogyatékos, akkor meg kell értenie, hogy neked is vannak határaid. Például csak csók lesz addig, amíg érzelmileg nem áll készen. A te igényeid ugyanolyan fontosak.

Ha nem érti meg, hogy mi a probléma, akkor valószínűleg csak tudatosan szívat. Ebben az esetben tosztázd vele, hogy nem fair, hogy a te érzéseiddel játszik. Ezért szakítasz.

2022. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

Meg mi az, hogy “rossz mész a vége? “

Nekiesel és megerőszakolod?! Lehet, hogy ezt érzi ő is. Én is félnék így melletted….

2022. okt. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ő 23 én 26 volt már fiúval kapcsolatai is voltak. Én tényleg szeretem és tudom hogy ő is engem. Viszont nekem kicsit olyan mintha direkt húzná. Beszéltünk már erről és neki nem volt jó az első sőt elmondása szerint azt sem tudja milyen a jó szex. Nekem az is fura hogy masztizni sem szokott ha nincs senkije stb... Nekem kicsit úgy jön le mintha ő nem is kiváná kicsit félek is ettől. Múltkor pettingeltunk az is egy kisebb vita után. Akkor mondta el h attól fél hogy nekem nem lesz jó. Hogy nem fogom élvezni. Én nem szeretném hogy azért tegye meg mert fél attól hogy szakitunk. Gondoltam ha már meg történt és sikerült előbbre haladnunk másnap szintén megprobaltam de akkor már annyit sem. Jött a kifogasokkal.
2022. okt. 16. 14:32
 6/14 A kérdező kommentje:
4. Dehogy eroszakolom meg...
2022. okt. 16. 14:36
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami nem stimmel a fejében. Engedd el.
2022. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az előző partnereivel is így viselkedett nem csodálom hogy mindnek vége lett.
2022. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugtasd meg, hogy szereted, és kívánod, meg szépnek látod, és akkor is élvezni fogod, ha elsőre technikailag nem tökéletes minden. Ugyanis őt szereted, és nem a rutinos szexet.


Azt meg én is értem, hogy egy nő bármikor mondhat nemet, és a fiam is erre tanítom. Na de azért lányomnak is elmagyarázom, hogy ha nem akar semmit, ne húzta a pasi agyát feleslegesen. Ennek mi értelme, hogy a kérdező kezdeményezzen, nyomuljon, a csaja rendesen izgatja kézzel, és utána nemet mond. Ez mindenki más szerint rendben van? Komolyan?

A csaj se egy szűz 14 éves kislány. Döntse el, hogy akar-e szexelni, és ha nem, akkor semmi gond. De nem is kell húzgálni senki farkát, meg pucéran dörgölőzni hozzá. Tessék akkor kézenfogva sétálni, csókolózni, meg szűziesen vágyakozni egymásra.

Az is tény, hogy egy pasinak akkor is van orgazmusa, ha a szex nem olyan jó. De ez nem jelenti azt, hogy csakis kizárólag a csaj igényeit kell figyelembe venni. Márpedig a kérdezőnek ez rossz, és ugyanúgy joga van azt mondani, hogy ne csinálja.

Valami nagyon nincs rendben a csaj fejében.

2022. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én arra gondolnék hogy rossz volt az első szexuális élménye. Tény napról napra kisebb léptékben de van valami. Nekem abszolút nincs bajom a lassan haladással. Szeretem a kihívásokat és örülök hogy végre valaki aki nem adja magát egyből oda. Tisztelem szeretem. Viszont igen ez a felhuzas dolog ez nagyon nem adja. Múltkor is mondtam neki ha elkezded és felhuzzol és csak úgy abba hagyod az nagyon nem pálya. Mondtam h légyszíves akkor inkább ne nem akarlak puszilgatni de ő akarta és mi lett a vége fel állítja és ennyi nincs tovább. Én csak szeretném megerteni a probléma fő gyökeret és segíteni ha úgy van. Mint mondtam először erzelmekkel jött ami rendben van még is ertettem nincs bajom vele. Aztán így h szeret most már fél érdekes kicsit számomra. Abban viszont biztos vagyok hogy szeret kedvedkedik minden jó. De ez a szex dolog megorit. Olyan mintha kerülne múltkor azt mondta sokat beszélünk róla pedig rohadtul nem. Múltkor beszeltlgetunk hogy kinek mi stb.. én mondtam hogy mindennap kívánom a szexet. A reakció kicsit fura volt számomra. Rendes meg ijedt h mindennnap? De hogy szerinte hogyan ha úgy sem talalkozunk mindennap,? Érdekes ez is egyből már nem találkoznánk minden nap. Bocsi csak szeretnék minél több infót hátha tisztán tudok látni. Én senkinek sem szeretnék játszani úgy gondolom ő sem velem. Én már arra is gondoltam lehet nem kíván. Vagy tényleg ilyen szexuálisan. Látom azt is rajta hogy fél hogy szakitok vele. De én nem szeretném ha ez miatt tenné meg . Arra jutottam szerintem várok egy picit egy hetet megprobalom még egyszer és ha nem akkor abba hagyom vele. 😁
2022. okt. 16. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!