Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ,ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ,ha kiderülne a párotokról,hogy titokban iszik ? Kedves,normális, semmi rosszat nem tudok rá mondani.

Figyelt kérdés
Annyira, hogy érzem rajta a piaszagot. Néha telefonban is furán beszél. Egyedül, magában fogyaszt röviditalt. Mit mondjak neki,hogy ne sértsem meg? Nagyon régen voltunk együtt, más okból lett vége, de nagy ritkán akkor is éreztem ezt. Gondoltam,hogy a munkájaból kifolyólag biztos. Most más a helyzet és ha egyedül van otthon, érzem rajta a szagot. Voltam együtt alkoholistával, tudom milyen a piaszag és ha valaki nem józan. Egyáltalán nem problémás ember ,de ezt miért csinálja ?
2022. okt. 17. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Alkoholista, kerüld el!
2022. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Egy idő után már nem lesz se kedves, se normális egy alkoholista.
2022. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Mindenféleképen addiktológushoz vinném.
2022. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Egy alkoholista maximum rovid ideig birja tartani azt hogy normalis..


Elottem levokhoz csatlaklzok.. fuss!

2022. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Alkoholista, és hazug.


Az egyik is elég lenne, hogy szakítsak vele.

2022. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Szóval aki alkoholt iszik az autómatikusan alkoholista szerintetek?
2022. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os nem, viszont azért akinek piaszagú a lehelete, ott nem az történik, hogy megiszik egy pohár bort, vagy 1 sört.


A barátommal eljárunk sörözni, de amikor 6-7-et bever, na akkor lesz a tipikus "piaszagú" lehelete.

Nem sörszag, hanem amikor "túl sokat" iszik.

2022. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy cukorbeteg és az acetont érzed a lehelletén?
2022. okt. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Majd kiderül. Mostanában nem éreztem, mert megemlítettem neki.
2022. okt. 30. 22:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. En voltam a 4es valaszolo. Azt tudom tanacsolni meg hogy le ulsz vele beszelgetni hogy erzed hogy iszik es a leirasodbol itelve tudod is. Es mondja el hogy mi a problema. Hatha az okat megbirnatok fekezni /oldani. Sajnos a piat nem fogja letenni meg ez a hatterdolog ott van :/
2022. nov. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!