Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít kövérnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít kövérnek?

Figyelt kérdés
Ha van egy 160 centis viszonylag alacsony nő akivel randiztok, mi az a súlytöbblet amivel már kövérnek lehet nevezni? Őszinte válaszokat várok, nem kell finomkodni, elfogadom a véleményeket. Én példám: 157 centiméter vagyok, 67 kiló. Voltam több is de az most mindegy. Mindig is kövérként hivatkoztam magamra. Aztán mikor találkoztam egy pasival mindig meglepődve mondta, hogy dehát nem is vagyok az. Világéletemben tetszettem a pasiknak, szexinek tartottak. Mégis ahogy a testemre nézek, én csak egy kövér nőt látok. Nálatok mi számít kövérnek egy ilyen magasságú nőnél?
2022. okt. 19. 16:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Hany eves vagy?
2022. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Hellmano ***** válasza:
76%

Azt nem lehet csak súllyal kifejezni, hogy mi a kövér. Csak egy példa van egy izmos férfi 180 cm 105 kg meg van egy 180 cm-s alap férfi ugyanennyi kilóval. Az meg már masszív elhízott, míg az első meg izmos.


De nőknél is számít sokat, hogy kinél, hogy oszlik el a kg. Van, aki segges lesz tőle van, aki pocakos van, akinek a combjai vastagok meg van, akin egyenletesen oszlik el a kiló. Mind mást mutat ugyanazzal a magassággal és kilóval is.

2022. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
32
2022. okt. 19. 16:25
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg példát tudna valaki arra, hogy néz ki egy kövérnő? Vagy mi az amire már a kövér jelzőt használja?
2022. okt. 19. 16:26
 5/18 anonim ***** válasza:
39%

Én az elhízottakra már egyértelműen kitudom jelenteni hogy kövér.

Tudományos tény alapú számolás alapján, BMI, ha ez a érték eléri a 30-at akkor mindenképpen kijelenthető hogy a nő vagy a férfi elhízott és szó sincs erős csontról vagy izomról az esetek 99,999%ban de már ez a szint ahol nincs mellé duma.

2022. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Ez tök érdekes, mert én túlsúlyos vagyok (nem vészesen, kb 10 kg és dolgozom rajta), de pl alma alkatom van. Szóval mindig a hadam volt a kritikus pont. Ha behúzom, akkor pl tök más képet lát az ember. Persze látszik, hogy nem vagyok modellalkat de sokat számít.


Plusz, mindig is sok energiám volt, sportoltam, így sose lettem kórosan elhízott. Most is terembe járok (igazából évek óta) és sokat izmosodtam az elmúlt években. Szóval kg-ban lehet vagyok x, de masok általában kevesebbre saccolnak. Izmos is vagyok, nem folyok szét.

Aztán ott jön az, hogy látok sok nőt, aki szerintem kövérebbnek néz ki, de kevesebbet mutat neki a mérleg.

Van az aki ugyanennyi kg (v több) de sokkal jobban oszlik el rajta, alig tűnik túlsúlyosnak (ugyanekkora magasságnál).

2022. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Hellmano ***** válasza:
74%
Én azokra használom, hogy kövér, akinek széle-hossza egy. Vagy aránytalan a magasságához képest. Nagy gyomra van, ami cafog.
2022. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%
157 cm vagyok én is. Bocsi, de te ezzel a súllyal már duci vagy. Én 50 kg vagyok és már így is a normál súlycsoportba esek, nem a full vékonyba. Most ehhez még 17 kg…elég sok.
2022. okt. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nagyon is vonzó lehetsz, nem hinném hogy kövér vagy.
2022. okt. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Túlsúlyos vagy, nekem az vonzó egy nőben.
2022. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!