Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatnál nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatnál nagyon gyorsan a szexre kell térni?

Figyelt kérdés

Igazából az a kérdés miben kell másképp viselkedni egy normál kapcsolat kialakításához képest? Én mindig csak lassabban tudtam megközelíteni a lányokat, először beszélgetés, egy kis kedvesség, ölelés, csók és végül csak a szex. Persze ezalatt az idő alatt, ami több alkalmat jelent már elkezdett egy bizonyos mértékű kötődés is kialakulni.

Valahogy nekem ez a klasszikus udvarlási stílus feküdt, de most már néhány csalódás után úgy érzem jobban vágynék valami lazábbra, ahol persze megadjuk a módját, de igazából inkább a testi dolgok lennének fókuszban.



2022. okt. 20. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel arra fog épülni az egész.
2022. okt. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem valo ez neked..
2022. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Partner fűggő is ,van akinél elég ha elötte egy közös zuhany van hogy elötte beszélgetes ,csók simogatas stb...
2022. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Illetve hát mi másért "jönnél" össze, mikor azt írod hogy szexkapcsolat?
2022. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Azt kell tenni, ami mindkettőtöknek jól esik. Fontos persze letisztázni, ki mit akar, de ha megegyeztetek, hogy csak szex, onnantól nincs gáz. Ha egyik nap nincs kedved a szexhez, csak mondjuk beszélgetéshez és ez a másiknak rendben van, miért ne csinálhatnátok? Az ember nem csak egy dugógép. Ugyan én tini voltam életem egyetlen és valószínűleg utolsó szexkapcsolatában, de ott pl változó volt. Voltak olyan napok, mikor abból állt a "kapcsolat" hogy még a suliban leszoptam, aztán a kocsijában szexeltünk, mert őrülten kívántuk egymást és csak ezt akartuk tenni; de volt olyan nap is hogy pl kiborultam vmi miatt és gyakorlatilag a testéhez nőve léteztem egész nap. És nem rázott le magáról hogy fúj ez csak szexkapcsolat hanem elfogadta, hogy erre van szükségem. Ugyan tini voltam és szerettem őt, de szexen kívül tényleg nem csináltunk semmit..nameg szerelmes se voltam.
2022. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Hát célszerű. De nyilván ennek is van egy dinamikája, ami viszont az érintettektől függ.
2022. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!