Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elfogadnád.?

Figyelt kérdés
Ha akivel vagytok beszélget mással de nem akar tőle semmit. Te viszont tudod hogy avval a szemelyél akivel beszél voltak randizni és téged ez zavar felkerdezed de ő csak annyit mond h ismerős csak stb... Te elfogadnád hogy akivel vagy le koptatta ezt a személyt de közben az arcodba hazudik hogy csak ismerős majd kiderül hogy azért nem merte elmondani mert fél a konfliktusol fél attól hogy össze veszel vele.

2022. okt. 21. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Tehát ha jól értem együtt vagyok valakivel, aki titokban randizik mással de nekem meg azt hazudja, hogy csak egy ismerős akit lekoptatott.

Már hogy is fogadnám ezt el? Mehetne amerre lát.

2022. okt. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Undorító :D
2022. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1.nem. Első randink után amikor még semmi nem volt köztünk másnap randiztak. A fiú elhivta pár nappal újra a lányt. De a lány azt mondta neki más programja van és pihentetné az ismerkedest.
2022. okt. 21. 13:37
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Már alapból gyanús a dolog, tipikus női ferdítés. Ha tényleg lekoptatta volna, már nem beszélnének, ennyi. Fenntartja a kontaktot, hátha... Ilyenkor szokott az lenni, hogy köztetek valami nem okés épp, akkor annál a csávónak köt ki végül. Nem egy ilyet láttam, tapasztaltam sajnos.
2022. okt. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Pihentetné az ismerkedést"

Pihenteti addig, amíg épp nem érzi úgy, hogy miért is ne lehetne valami azzal a sráccal? Kb két lépésre vannak attól, hogy kavarni kezdjenek.

2022. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a beszelgetest is le kellet volna zarnia . Feleslegesen miert kelt remenyt masban , ugy hogy annak a randi partnernek tudomasa sincs errol a kapcsolatrol. Ezt szoktak jatszmazasnak hivni, talonba tartja ha meg sem jonne ossze veled a dolog.
2022. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Okes és ha latod képernyő kép formalyaban hogy ezt írta neki.: progim van , pihentetném a ismerkedest
2022. okt. 21. 13:43
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszöntem 😁
2022. okt. 21. 13:44
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem lekoptatás :D csak talonban tartja a gyereket, melletted. Komolytalan a csaj
2022. okt. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, a #9-el értek egyet.
2022. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!