Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sok szxtöl tényleg késhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok szxtöl tényleg késhet a menzesz (a sok alatt a min heti 7 alkalmat értem)? 21/L

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van. Sok egyéb dologtól is késhet, de nem erre vagy kiváncsi.
2010. szept. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kizárólag abban az esetben, ha terhes vagy. Akkor viszont jó sokat fog késni.
2010. szept. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De még "kizárólag". Te aztán nagyon tudod.
2010. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy egy hónapja kinn élek Hollandiában a barátomnál. A környezetváltozás is befolyásolhatja?
2010. szept. 28. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem nekem most előbb jött meg
2010. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A sok sextől nemigen.


De a környezetváltoástól már annál inkább.

2010. szept. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne szivasd már. :D
2010. szept. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy késhet! Bármilyen nagy változástól, amitől megváltozhat a lelki egyensúlyod, hormonális változás állhat be, ami befolyásolja, hogy mikor jön meg a menzeszed. Gondoljatok rá lányok, ha idegeskedtek, hogy terhesek vagytok, akkor általában később jön meg...

A sok szexhez ha nem vagy hozászokva, akkor az is ilyen változás lehet, és késhet attól. Én amikor összejövök valakivel és megélénkül a nemi életem, mindig késik 5-9 napot! Ha parázol, hogy azért nem jön meg mert terhes vagy, csak még többet fog késni!

2010. okt. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!