Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl gondolom csak?

Figyelt kérdés
Párommal minden nap találkozunk. Egymás mellet dolgozunk. Azonban azt mondta sok most a meloja azért nem tudunk találkozni. Eddig mindennap át jött a munkahelyemre most az elmúlt 2 napban nem. Nem is találkozunk. Pedig 1 percre dolgozik tőlem.

2022. okt. 28. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h sok vagy neki kicsit!
2022. okt. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor minnek ír messengeren?
2022. okt. 28. 15:03
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Sok vagy, de tartja a mézesmadzagot,míg nem lesz más
2022. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Minek!? Azért mert számítasz neki csak sok vagy!

1es *

2022. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Sok vagy neki, elege van belőled. Messengeren azert ír, mert fent akarja tartani a látszatot.
2022. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy - és most kapaszkodj meg, nagyon vad elmélet következik - tényleg sok a dolga, és még 1 percre sem tud átugrani hozzád a munkahelyéről. Amikor meg végez, akkor meg nagyon fáradt, és inkább hazamegy pihenni, mert tudja, hogy úgysem tudna rád úgy figyelni, ahogyan szeretné/d.


De persze, lehet én vagyok a naiv, csak azért ennyiből egyből azt vizionálni, hogy sok vagy neki és talonban tart... Nem azt mondom, hogy nem lehet ez a helyzet, mert persze ez is benne van, de ne már, hogy ez legyen az egyetlen magyarázat.

2022. okt. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy tényleg sok a dolga és azt se tudja, hol áll a feje + fáradt, vagy tényleg az is lehet, hogy "sok" vagy neki, de nem feltétlenül olyan értelemben, hogy most már csak talonban tart. Az is lehet, hogy több egyedüllétre vágyik, úgy érezte, hogy túl sok volt a mindennapi találkozás, amiről nem feltétlenül tehet egyikőtök sem, egyszerűen csak két külön ember vagytok, nem kötelező a pároknak sülve-főve, összenőve létezni, sőt az énidő is nagyon fontos.

Szóval a lényeg: ha amúgy tartja veled a kapcsolatot, akkor fontos vagy neki, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.

2022. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem talalkozik mással. Múltkor elkaptam az egyik messenger üzenetet az egyik állítólagos barátjával hogy kérdezte tőle mikor találkozunk ha haza értem nyaralasbol talalkozhatnank. Szerintem avval a csiraval talalkozik. Eddig át jött most meg már hirtelen nem. Vágom hogy sok a dolga mert tényleg. Tegnap megkerdeztem talalkozunk e azt mondta most nem. Így hagytam is a sztorit. De azon már kerdőre vont h miért nem beszélünk este...
2022. okt. 28. 16:06
 9/12 A kérdező kommentje:
Meg mikor utoljára találkoztunk kérdezte mi lenne ha jovoheten folytatnank... Aztán délutánra szépen felvezette hogy mennyi munkát kapott tiszta ideg.
2022. okt. 28. 16:09
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval mással, egy haverjával is akar találkozni, de nem "meri" mondani mer sztd egy csíra az illető... Minden világos!
2022. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!