Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet akár fertőzés is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet akár fertőzés is?

Figyelt kérdés
Visszatérő felfázásos tünetek jelentkeznek nálam. Előszőr két hete, szedtem antibiotikum, elmúlt. (égő, viszkető érzés vizelésnél, saját belátásom szerint nem megfelelő mennyiségű fehérfolyás, kevés vérzés). Most újra hason tünetekkel küszködöm. (Ha azt mondom, hogy nem elképzelhetetlen, hogy sa páromtól kaptam el, értem ezalatt, hogy nem óvszerrel védekeztünk, és nemrég lehet hogy mással volt ... ) Mi a vélemyétek? Lehet, hogy csak egy felfázás. 24/N
2010. szept. 28. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez már nem sima felfázás szerintem. Elkaptál valamit a pasidtól. Különben nem csak téged kell kezelni hanem őt is. A másik meg miért vagy ennyire buta, hogy hagyod, hogy "hülyét" csináljon belőled? Ez már nem jó kapcsolat, ha szeretne nem csalt volna meg.
2010. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Frezyderm Intim Aid és pH4... én reklámban hallottam, aztán megrendeltem. Az Intim Aid két nap alatt helyre pakolt, azóta meg a mosakodó habot használom. (De nem árt ha a párod is kikezeli magát, különben oda-vissza fogjátok dobálni a fertőzést. Ő is kezelhető amúgy a fentiekkel)
2010. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, elsőnek annyit, hogy nem vesz hülyére, külön voltunk, de mindegyis, nem ez a lényeg, köszönöm :)
2010. szept. 28. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!