Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves férfiként érdemes még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfiként érdemes még párt keresni?

Figyelt kérdés
A 24-28 éves nőket mind elvitték. Aki maradt, az csúnya vagy őrült, illetve jó eséllyel elhasznált. (Akit elvettek, mélylélektanilag hergel, hiszen azok tudhatnak valamit.) 28 felett tébolyultak, a fészekrakó ösztön túltengése miatt babafotókat mutogatnak a második randin. Maradnak a 30 felettiek, akik meg menjenek a fenébe a 40-es túrakörökbe, travel addictedek közé ismerkedni, azok közé, akik meg amúgy elviszik a 24 éves lányokat. Magamról: lepusztult, kopaszodó 30 éves vagyok, szaporodik fogamban az idegen anyag, mint szívemben a halál, hiába edzek, mert nem az a lényeg, hiába ismerkednék, mert nem tudom, mi a lényeg.

2022. nov. 7. 20:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a szocmunkás csávó? :)
2022. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát így nem...
2022. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég elkeseredetten hangzik.. Én 28 vagyok és szintén nincs barátnőm , valóban nem könyű a helyzet ,de azért mindig van remény , nem látom ennyire derűsen a dolgot. Lehet több év de előbb vagy utóbb csak lesz valaki aki megfog.
2022. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
30 éves kedves ffiként igen, de előítéletes és frusztrált hozzáállással nem!
2022. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt nem rosszból mondom de hány hozzád hasonló ember ír ki ide nap mint nap ilyen kérdést. Miért nem elég ha ezeket átolvasod és az ezek alatt adott válaszokból levonsz egy következtetést? Amúgy meg elég egyszerű a hibát megtalálni, az a hozzáállásodban van. 30 évesen kéne a legjobb formába lenni, csinálni a dolgokat és ha 10-15 év múlva is ugyanitt fogsz tartani semmi sikerrel akkor elgondolkodhatsz hogy nem-e tényleg nálad van a gond és te csinálsz sok mindent rosszul.
2022. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"28 felett tébolyultak"


Kikérjük magunknak !


Milyen jogon írod le az idősebb korosztályt csak azért, mert neked nem jutott jobb ?!


A belső érték és a humorérzék lenne a lényeg, de ilyen negatív hozzáállással nem csodálkozom, hogy neked nem sikerült.


Válts szemléletet!


És viselkedési magatartást.


Hidd el, akkor neked is sikerülni fog!

2022. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem a koroddal van a gond, hanem a felfogásoddal.


Szerintem felesleges így mást terhelned. A leírtakból semmi nem utal rá, miért járhatna bárki jól veled, mert csak lehúzol, leszólsz másokat, miközben az ember azt várja el a másiktól, hogy jobban érezze magát vele.

2022. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

7: így van!


Sírni egyedül is lehet.

2022. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
30 éves koromig nem is kerestem komoly kapcsolatot. Sokat kell ismerkedni, akkor látod mit tudsz adni és ezért mit kapsz a nőktől. 35 évesen nősültem meg.
2022. nov. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Jézus Mária... Ha te lennél az utolsó pasi a világon, akkor is, inkább a kecske...
2022. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!