Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi volt a legbántóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi volt a legbántóbb mondat amit nő mondott nektek?

Figyelt kérdés
2022. nov. 10. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Tudod merre van a haza .
2022. nov. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Igazából volt, hogy szidtak és sok rosszat mondtak. Lelki nyomoréktól kezdve a roncs, pszichiátriai eset, beteg állat, fogyatékos és voltam én már minden. Nyilván nem esett jól mikor olyan mondta akiket szerettem. De egyébként olyan is előfordult, hogy azt vágták a fejemhez, hogy bárcsak nem lennék.
2022. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Egy lány közölte, hogy túl öreg és túl csóró vagyok hozzá.


Akkor voltam 23-24, a katonai illetményem meg 35.000 körül volt, az akkori minimálbér.

2022. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

"Bárcsak ügyvéd, pilóta vagy orvos lenne a pasim akkor nem kellene ebben a szar lakásban laknom" /párkapcsolatban voltunk/


"Csak hogy tudd ha hozzád költözöm te fogod fizetni a fodrászt mert egy nő sokba kerül" /aznap b@sztam ki/


-Rám fogta, hogy miattam lett rákja mert elhagytam.


"Az exemmel beszélek ha mi vitázunk"


.....stb

2022. nov. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem szerelmi kontextusban, de nyerő a


"Sajnálom az ismerőseidet, mert ismerniük kell téged" az örök nyerő.

2022. nov. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4%

Gyakorlatilag minden, ami létezik.

Nők ebben profik, és akkor is kapod ezerrel, ha csak pislogsz ki a fejedből bután.

2022. nov. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!