Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fősulis osztálytársnőmmel (én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fősulis osztálytársnőmmel (én ffi) nagyon jó baráti kapcsolatban vagyunk. Mostanában fura kijelentesei vannak. Mire véljem? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Nehány napja azt mondta, hogy nagyon szeret velem beszélgetni mindenről, és hogy "nagyon jók vagyunk mi ketten". Ha nehány napig nem beszélünk hétvégén, mondja hogy hianyzik neki hogy beszélgessünk.

Illetve hogy fontos vagyok neki, és nem szeretné hogyha valaha a kapcsolatunk ellaposodna.

Viszont néha pedig nekem dicsér egy pasit a suliból hogy "milyen jól néz ki te úr Isten", Lehet hogy csak féltékennyé akart tenni? Nem értem. Mit akar csak barátkozik?


2022. nov. 11. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, friendzone. Ha akarsz tőle valamit, akkor kezdeményezz. Ha elutasít vagy kínlódik, akkor meg zavard el.
2022. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Jajj édesem, ebből a friendzone-ból semmi esélyed nincs kitörni.
2022. nov. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak barátként tekint rád. Ha valakinek tetszel sosem mondaná, hogy más mennyire bejön, ha féltékennyé akarna tenni azt mondaná, hogy ő jön be másoknak.
2022. nov. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Ebből még bármi lehet. Hajra!

Mit veszíthetsz?

2022. nov. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3

Igen, volt ilyen is hogy mesélte ráirtak és nézzem meg a pasit. Meg is mutatta a profilját. Sőt amit irt neki a srác azt is megmutatta. Szóval lehet hogy így próbalt féltékennyé tenni

2022. nov. 12. 06:48
 6/9 A kérdező kommentje:
Viszont azt tudja hogy nekem van egy haldokló kapcsolatom. Nem lehetvhogy csak ki akar várni? Hogy mikor lesz szabad a pálya? Már erre is gondoltam.
2022. nov. 12. 06:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem írd már magadról hogy ffi, inkább írd azt hogy fiú. Ilyen tini kategóriás kérdésekkel ne égesd már le a férfiakat.
2022. nov. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat jó, értem, akkor meghagyom magamban csak barátnak, lehet hogy többet gondoltam bele, mert valami úgy érzem higy benne megváltozott, vagy csak szivat.
2022. nov. 12. 09:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szeret mint barátot.

22/N

2022. nov. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!