Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért követett be instán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért követett be instán?

Figyelt kérdés

Még nyáron ismerkedtem ezzel a sráccal, minden szupi volt egy darabig, majd egyik nap benyögte, hogy ja, amúgy ő nem akar kapcsolatot, hiába hitegetett engem ezzel, és amikor kértem tőle, hogy legalább magyarázza meg, hogy miért hazudott nekem, csak annyi volt a válasza, hogy már nem szeretne többet beszélni velem.

Nagyon durván rosszul érintett a dolog, nyilván próbáltam elfelejteni ez a srácot. Sajnos ez az incidens óta 4-5 alkalommal már láttam őt és eleinte ha még fel is kavart, a legutolsó találkozásnál már nem érintett meg a dolog.


Amit viszont nem értek, hogy miután ő visszautasított, kb. 1 hónappal később a legjobb haverja bekövetett instán és múlthéten pedig ez a srác is bekövetett. Miért?


2022. nov. 13. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert pasik es idiotak
2022. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Miért hagytad, hogy bekövessen?
2022. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilvános profilom van, szóval nem kellett engedélyeznem, hogy be tudjon követni.
2022. nov. 13. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Miért nem kérdezed meg tőlük?

Szerintem tökre célravezető tud lenni a kommunikáció két ember között.

2022. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel megmondta, hogy nem akar velem beszélni, nyilván nem fogok magamból bohócot csinálni és én kezdeményezni beszélgetést.
2022. nov. 13. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos csinos vagy, rendszeresen teszel fel szexi képeket, ők meg szívesen nézegetik az ilyet.
2022. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes szituáció, mert nyáron már kijelentette neked, hogy nem akar veled beszélni, most meg valamiért újra akar. Én csak arra tudok gondolni, hogy azóta nem jött össze egy lánnyal se, és most úgy van vele, hogy újra bepróbálkozik nálad, ami azért gáz, mert ő volt az, aki korábban offolta a dolgot.
2022. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!