Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legfàjdalmasabb szakìtàsod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legfàjdalmasabb szakìtàsod utàn meddig voltàl szingli? Nem talàltàl megfelelő embert vagy nem akartàl senkit?

Figyelt kérdés
2022. nov. 14. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
1 évig. Nem találtam megfelelő embert.
2022. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az első után 4 hónap kellett, hogy el tudjam kezdeni megölni a lelkem azon részét, a második után 1 év. Jelenleg pedig két világ között sorvadozik.
2022. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szakítás után fél év, de mire szakítottunk addigra hetek óta éreztük hogy ennek vége lesz, szóval tulajdonképpen már előbb elkezdhettem feldolgozni valamilyen szinten.

Nem igazán akartam senkit.

2022. nov. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2evig

Csak egyedul akartam lenni es rendbe jonni/gyogyulni, nem voltam olyan allapotban h kapcsolaton gondolkozzak.

2022. nov. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem időtől függ.
2022. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Öt éve vagyok szingli,és remélem,már nem tart sokáig.

Azt utolsó két és fél évem nagyon rossz, a magány borzasztó...

2022. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert nagyon régen volt. De évek voltak tuti. Nem értettem, hogy mi történt, fogalmam sem volt, hogy miért akadtam ki ennyire és miért fájdalmas valakinek az elvesztése, akire annyira nem is vágytam. Ő rúgott ki. Nem gondoltam, hogy vele fogom leélni az életemet, de sokáig nagyon hiányzott. Nem találtam helyem, nem volt semmi örömem semmiben, aztán szépen összeállt az új világ, nagyon, de nagyon lassan, sok segítséggel (amik nem is direkt segítségek voltak) tovább haladtam.


Többet ilyen nem fordult elő, bár jópár alkalommal volt értetlenség részemről, de nem voltak nagyon megrázóak. A következőknél volt olyan, akivel hosszabb távon terveztem, de ő nem akarta. Utoljára kb 1 éve volt, de ez már szinte semmi volt, pedig fogytam néhány kilót. Be kell látni, ha nem kellessz, akkor nem szabad erőlködni.

2022. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek a leghosszabb kapcsolata utani szakitas a legrosszabb.. van hogy egy novel csak 1 honapot van valaki de utana evek mulva is benne marad a hianya , vagy egy tini kori parhonapos jaras amikor a csaj szakit de te meg 15 ev mulva is ugy gondolsz ra mint annak idején. Sokan azt se tudjak mi az a szerelem , igazi mely erzesek .. ez a mostani modern vilag a mocskos manipulativ hirekkel es tanacsokkal ... tonkre van vagva minden.
2022. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1 évig voltam egyedül, nem kerestem párt ezalatt mert jó volt egyedül, aztán úgy alakult, hogy hirtelen szerelmes lettem.
2022. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azóta is szingli vagyok. Lassan 8 éve. Nem kerestem senkit sem, és már nem is fogok. Rájöttem, hogy ettől jobb nincs.

N

2022. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!