Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, az osztálytársam. És mostanában elég sokat simogat. Nekem nagyon tetszik az ő legjobb barátja. (ő is az osztálytársunk). Egymás mellett ülnek. És ma föcin a szerelmem mellé akartam üni. És az a srác azt mondta, hogy akkor ülhetek a helyére, hogyha megsimogathat. Nem szoltam semmit, csak fogtam a cuccom és mentem leülni a helyére. Erre ő utánam jött, megsimogatta, az arcomat, és azt mondta, hogy annyira jó éerzés engem simogatni. Tetszek neki,vagy mi?

Ui.: a többi lánynak a fenekét szokta fogdosni, csak engem szokott simogatni. 13/L


2010. szept. 29. 14:16
 1/8 Moszuke ***** válasza:
áááá ilyen tuti nincs
2010. szept. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:D De édes vagy
2010. szept. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy hagyjon békén, és a kutyáját simogassa.
2010. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó, jó, de miért csinálja?
2010. szept. 29. 14:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán mert tetszel neki, de szerintem ez olyan bizarr.
2010. szept. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Léccy írd le mi a bizarr benne !
2010. szept. 29. 15:00
 7/8 anonim ***** válasza:
A válaszíró azt tartja bizarrnak, hogy talán az ő gyerekkorában még nem volt divat ebben a korban fogdosni. :)
2010. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. Írjatok még!
2010. szept. 29. 16:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!