Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudnád képzelni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnád képzelni, hogy vegyesházasságban élsz egy külföldivel, vagy abszolút csak magyar pár jöhet szóba?

Figyelt kérdés
Az, hogy milyen országból való, az most mindegy.

2022. nov. 21. 04:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Én is eleve vegyes házasságba születtem, meg nem is Magyarországon, úgyhogy persze. A férjem se magyar.
2022. nov. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Én vegyes házassàgban élek, az első férjem is külföldi volt.
2022. nov. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
40%
El, persze. Szerintem ez annak problema aki nem tudja magat idegen nyelven kifejezni, vagy szimplan nem akarja, nem szeret nem magyarul beszelni.
2022. nov. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 harebell ***** válasza:
86%
Külföldi a férjem, szóval el.
2022. nov. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Igazából nekem m1
2022. nov. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
#5 Mondjuk ez kicsit rasszista,nem a származása teszi az embert
2022. nov. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
*#6
2022. nov. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudom elképzelni. Tolmács vagyok, sok nyelvet beszelek, meg több kultúrát ismerek. Hiába a szavak, egyes nemzetek között olyan mely a kulturális szakadék, amit nem lehet egykönnyen áthidalni. Szerintem senki mással nem tudod olyan jól megértetni magad (itt most elsősorban nem a nyelvi nehézségekre gondolok), mint egy olyannal, akivel egy országból jöttök.

Esetleg akkor nem hamvaban halt a dolog, ha az adott országban élsz évek óta, tehát ismered a közeget és a szokásokat, aktuális állapotokat,helyzetet.

2022. nov. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Rohdtul nem mindegy. Egy német/osztrák/angol pasival semmi gondom nem lennen arabbal/ukránnal normális nő nem áll le
2022. nov. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Külföldi párom van, külföldön is élünk, sose okozott semmilyen problémát, épp ellenkezőleg.

(Mondjuk az valóban nem mindegy, hogy mit értünk "külföldi" alatt.)

26/N

2022. nov. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!