Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lépett vissza, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lépett vissza, miért marad a régi kapcsolatában, ha érezhető vonzalom és szimpátia van köztünk és már történtek dolgok kettőnk között?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden leírni.

A lényeg, hogy én is és Ő is kapcsolatban él. Fél éve ismerjük egymást. Én a nő, ő a férfi. Mióta ismerjük egymást, szinte szikrázik köztünk a levegő. Nem olyan rég félreléptünk. Ez egyetlen egy alkalom volt.

Én ezek után azt hittem, hogy ez lesz kettőnk kapcsolatának kezdete, majd pár napra rá egy olyan üzenetet kaptam, hogy őrjítően kívánt engem és vonzó vagyok a számára, így nem tudta megállni, hogy lefeküdjön velem. De... mindkettőnk békessége, kapcsolata érdekében jobban tennénk ha ezt lezárnánk. Állítólag azért tette meg velem, mert “elfelejtett” gondolkozni a közelemben, és utólag átgondolva rájött, hogy nem tette volna, mert mindketten kapcsolatban vagyunk.

A helyzet viszont az, hogy én őt akarom. Már nem szeretem a páromat. És ez a férfi is értem van oda. Látni, érezni rajta. Csak ragaszkodik a régi kapcsolatához, fél kilépni belőle. Nem csak szexuálisan vonzom, mert tudom, hogy kedvel. Meg is írta, hogy ne gondoljam azt, hogy csak a testem kellett neki és továbbra is szeretne jó viszonyt ápolni velem. De ennek így mi értelme? Annak, hogy kínozzuk egymást, mert mindketten vágyunk a másikra?

Arra is gondoltam, hogy napvilágra hozom azt, ami kettőnk között történt, de félő, hogy megutálna, ha akarata ellenére tenném azt. Ugyanakkor ott a másik opció, hogy akkor már nem kell titkolóznia és talán egy pár lehetnénk.

Ráadásul azt sem tudom, hogy a jelenlegi párommal mit tegyek. Már nem szeretjük egymást. De kényelemből együtt vagyunk.


2022. nov. 21. 05:34
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Jézusom, Kérdező, eszedbe ne jusson "borítani"! Csak botrány lenne belőle, az is lehet, hogy a pasi kapcsolata túlélné, de téged egy életre meggyűlölne. Túl kell lépned ezen, el kell fogadnod, akármilyen sz@r is. Tudom, hogy nehéz, nem csak érzelmileg, az egódat is bántja, de a saját érdekedben engedd el.
2022. nov. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Az ilyen kapcsolatok töredéke lesz tartós a statisztikák szerint! Nem értem mit gondoltál, hogy egy szex miatt borítani fog mindent? Nem fog! Nem tudni, a másik oldalon mennyi a “birtok”, mi minden köti őket egymáshoz, érzelmileg is. Attól még, hogy te most fülig oda vagy, nála ez egyáltalán nem biztos, hogy így van. Ha így lenne, akkor már veled lenne! Ez nem azért, mert fél…. Nem fél o semmitől, csak egyszerűen nem érsz neki annyit…. Sajnálom:(

Borítani eszedbe ne jusson! Ha magától nem dönt melletted, akkor erőszakkal hatványozottan sem fog, csak magadra haragítod…!

2022. nov. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem ártana rendet tenni a fejedben, ha így gondolkozol, nem csoda, ha nem téged választ, kedves lány, de csak a baj van vele!

Ez, hogy oda van érted, meg fél kilépni a kapcsolatából lehet, hogy önáltatás. Rakj rendet a saját portádon, ha nem jó a pároddal szakíts, ha annyira odalenne érted, akkor ő is megteszi, és akkor kialakulhat esetleg valami. Ez majd kiderül, ha nem csak udvariaskodás volt, hogy szeretne jó viszonyt veled. Ezt viszont kierőszakolni nem tudod, és nagyon szemét még ötletnek is.

2022. nov. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek a többivel, erőszakkal nem érsz el semmit.

Lehet, hogy kedvel és szexuálisan vonzod, de kb. ennyi.

Na most ha nem szakítasz a pároddal akkor lehet jön még más(/több) pasi, akivel ugyanúgy felrelepsz vagy mivel hogy a kapcsolatot ápolni akarja veled és (gondolom) te hajtani fogsz rá szeretők lesztek, de nem hiszem, hogy csak úgy otthagyja a másikat, mert numeranal több nem vagy neki.

Arról nem beszélve, hogy ha valami nagy csoda folytán osszejonnetek előbb utóbb nem bíznátok meg egymásban, hiszen mindketten gerinctelen férgek vagytok és simán megcsalnatok egymást. 😂

2022. nov. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mathus ***** válasza:

a kérdésre és amúgyis:

[link]

jó kis tanulmány, meg összefoglaló, hogy ki miért csal, meg mennyiszer.

ami neked lényeg ebből, az az hogy "Short-term affairs and one-night-stands happen a lot more than long-term affairs. Only 10% of affairs last more than 6 months. 25% last less than a week and 65% end in the first 6 months."

2022. nov. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tamara2022 ***** válasza:
78%
Szia Kérdező, borzasztóan nem értek egyet pl. a négyessel, hogy ha csalt, akkor majd téged is megcsalna. A 'csalás' nem egy szokás, hanem egy adott konkrét helyzet 'lekezelése' jól-rosszul. De ha rosszul kezelte, tehát csalt, ez nem jelenti azt, hogy újra csalni fog és téged is megcsalna. Viszont attól a megjegyzéstől, hogy beköpnéd az asszonynak: na, ettől kinyílt a bicska a zsebemben. Jobb lenne neked, ha tönkretennéd annak a férfinak az életét, akit elvileg szeretsz? Ha úgy döntött, hogy nem akarja veled folytatni, akkor vedd ezt tudomásul és hagyd békén, de ne taposs bele a házasságába! Mert az, hogy megcsalta a feleségét, az ő felelőssége, de ha Te köpsz, az már a tiéd. És ami még a Te felelősséged: kényelemból ne maradj a házasságodban, ha már nem szereted a férjed, hanem teremts tiszta helyzetet! Én egyébként pont így jártam,:szerettem valakit, de nem akartunk válni, sem ő, sem én. De nálam változott a házasság, úgy döntöttem, elválok, a szeretőmtől függetlenül. Ő vacillált, de végül úgy döntött, hogy a felesége mellett marad. Rosszul esett, de tudomásul vettem, normálisan elbúcsúztunk és én bonyolítottam a különköltözésemet. És pár nap múlva megjelent, hogy mégis velem akar élni, otthon tisztázta az asszonnyal, borított. Kb egy hónap múlva összeköltözünk. De ennek a dolognak több előfeltétele volt: kölcsönös szerelem, anyagi függetlenség mindkét oldalról, és az, hogy szabadon dönthetett, nem zsaroltam és tutira biztos lehetett benne, hogy nem borítok a feleségénél. És talán még az is, hogy akkor is folytattam a különköltözés/válás előkészíytését, amikor ő kihátrált, tehát látta, hogy nem azért válok, mert az a tervem, hogy ezentúl majd vele élek. Értékelte, hogy 'életképes' vagyok egyedül is, nem kell nekem egyik férfitől a másikhoz cuccolnom.:)
2022. nov. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom lányok, én tudni akarnám, higy a férjem akár 1 másba mártotta.Szoval én örülnék,ha nekem megirna a dolgokat. Az, hogy menni akarna e utána a férjem hozzá, az engem nem érdekelne. Miért jó egy hazug házasságban élni?!?
2022. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyikünk sem házas még, csak “sima” párkapcsolatban élünk. Bár nem tudom ez mennyire számít.


Igen, átgondoltam, hogy nem lenne jó megírni a nőnek. Az viszont nem önámítás, hogy odáig van értem. Az ilyet érzi az ember. Meg akiért nem vagy megveszve, amellett nem nem felejtesz el arra gondolni, hogy van valakid. Vagy, ha szeretsz valakit, ezesetben a párját, akkor nem felejted el őt.

2022. nov. 21. 13:05
 9/10 Tamara2022 ***** válasza:
100%
#7: értem, hogy Te szeretnéd tudni, de ez a kettőtök dolga, a Tiéd és a párodé. A párod szeretőjének ebben nincs szerepe... Tehát én nem írnám meg, mert ez a férj felelőssége és feladata. Ahogyan nálunk is történt: pár nap alatt ráébredt, hogy nem jó így, velem akar élni, tehát borított otthon, és csak utána jött hozzám, hogy ő most már szabad, lécci, lécci! És ebben benne volt annak a veszélye, hogy lepattintom, és akkor két szék között... Más kérdés, hogy 5 nap alatt mitől gondoltam volna meg magam, szóval igazán reális kockázat nem volt.:) Ugyanakkor nem mionden feleség akarja tudni, van, akinek a biztonság a lényeg és befogja a szemét-fülét inkább. De ha a szerető beleveri az orrát a kakiba, akkor nem tudja befogni.... És én láttam már olyat, hogy borított a szerető, a férj és a feleség együtt maradtak és 20 év múlva is megy a küzdelem, hogy megcsaltál/nem feküdtél le velem... Ezt nem érdemes kiprovokálni egy külsősnek.:)
2022. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tamara2022 ***** válasza:
95%
#8: Igazad van, érzi azt a szerető, ha komolyan szereti a másik. De ez nem jelenti azt minden esetben, hogy a másik lépni is tud miatta vagy ha tudna is, de lépni is akar. Nekem mázlim van, mert tud is lépni és akar is. De hogy nálatok mi várható, az nagyban függ a kettőtök közötti összhangtól ( nem a szerelemről beszélek, hanem arról, hogy mennyire egyeznek az elképzeléseitek az együttélés módjáról, a hosszú távú kapcsolatról) és a férfi anyagi/egzisztenciális helyzetétől, attól, hogy van-e gyerek, a feleség hogyan fog tudni megélni egyedül, stb. Nekem szerencsém van, de el tudok mképzelni olyan szitut, amikor a férj nem tud lépni, bármennyire is szeretne. És igazából mindegy, hogy házasság vagy csak együttélés. Ilyen szemmel is gondold át a dolgokat!
2022. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!