Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában úgy köszön nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában úgy köszön nekem egy srác, hogy mondja a kereztnevemet is? Esetleg érdekelhetem jobban vagy nincs sok jelentősége a dolognak?

Figyelt kérdés
Munkahelyem környékéről ismerem futólag, köszönő viszonyban vagyunk csak , és néha váltottunk 1-2 mondatot általános dolgokról.Nem mutatkoztunk be , szóval a nevemet nem tőlem tudja, talán vmelyik ottani ismerősömtől,(de elég zárkózott vagyok így nem sok emberrel vagyok közvetlenebb viszonyban, főleg úgy hogy egyedül dolgozom) bár nem tudom mi kapcsàn jöhettem szóba. Én nem tudom az övét. Na mindegy, viszont van nője és gyereke is mert egyszer láttam őket egy boltban. Ezért is furcsállom, hogy ha hallotta is vkitől , miért mondja mindig a nevemet is.De lehet tényleg csak számomra furcsa ez. Amúgy persze elég helyes a srác maga.
2022. nov. 24. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam mondani az illető nevét, ha köszönök, nincs benne semmi.
2022. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nárcisztikus!!!!
2022. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebbe semmi. Egyik munkatársam is ilyen mindig mindenki nevét mondja akinek köszön. Sose láttam bele többet mert minek. Ez csak köszönés....
2022. nov. 25. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj vannak ilyen "szólongatós" emberek, nem kell többet belelátni. Nekem mindig kicsit olyan érzés mintha értelmileg visszamaradottnak nézne engem. 😆😆

De gondolom ez inkább csak valami megszokás.

2022. nov. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Férfiak között dolgozom, észre vettem, hogy 10ből legalább 7-8-an úgy köszönnek, hogy hozzá teszik a keresztnevem.

Tudom, hogy némelyiknek tetszem, de erősen kétlem, hogy mindnek.

2022. nov. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!