Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak érdekből akarok ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak érdekből akarok ismerkedni, hogyan csináljam hogy ne fájjon nekem, ha esetleg vége szakad?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon maganyos vagyok, nagyon ritka ha kedvelek valakit, beszelgetni sem szoktam, nem foglalkozok senkivel.

Emiatt nagyon hamar kotodni kezdek ahhoz akivel beszelgetni kezdek mert orul a szivem hogy vegre van valaki aki erdekel. Viszont en most olyan elethelyzetben vagyok, hogy nem a szivem alapjan valasztok, hanem erdekbol. De ahhoz is kedvelnem kell a masikat, még ha nem is szeretem, mit csinaljak az ellen hogy ne fajjon ha esetleg nem jol alakul az ismerkedes es vege lesz?

Nem akarom hogy fajjon , nem akarok erezni, nem akarok semmit csak az erdekeim miatt ismerkedni/osszejonni egy ferfival aki nekem ebben a helyzetben a megfelelo valasztas.

Nem akarom hogy fajjon ha vege lesz, pedig vege lehet, mert ez van..

At tudom alakitani a gondolkodasom hogy ne fajjon?

Az a baj hogy annyira kotodok, hogy jelenleg el sem tudom kepzelni hogy ne fajjon majd, akkor sem ha nem is szerettem. Rosszindulatu valaszokra, nem reagalok, nem tudod miert vagyok ilyen helyzetben, es nem is tartozik rad !


2022. nov. 27. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Először is pszichológust ajánlanék, mert nem jól gondolkodsz, ő lehet a helyes útra terel.
2022. nov. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Mindezt azért, mert kötődési problémáid vannak, valamint egy szikrányi önbizalmad sincs és így nem lehet ismerkedni még érdekből sem, mert gusztustalan dolog, ha a másik fél nem tud róla és persze azért, mert nem adsz magadnak esélyt az igaz szerelemre!
2022. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mint irtam, nem jelenleg miert gondolok igy. Es nincs is hozza semmi kozod. A kerdesem lenyege, lehet e tenni az ellen, hogy tudatosan ne kotodjek
2022. nov. 27. 15:45
 4/10 A kérdező kommentje:
Mint irtam, nem tudod jelenleg miert gondolokodok igy*
2022. nov. 27. 15:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, mert ember vagy, nem egy robot.
2022. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor azok a ferfiak akik naponta tobb not is szeditenek azok hogy hogy nem kotodnek egyikhez sem?
2022. nov. 27. 15:48
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: erről talán tőlük kellene érdeklődnöd.
2022. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod miért ilyenek, lehet gyermekkorban nem kaptak elég szeretet, lehet apjuk vagy anyjuk felrelepett és sok volt a vita, a fájdalom és nem akarják ezt a példát követni.
2022. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7. Azt probalom csinalni, ezert irtam ki a kerdest :)
2022. nov. 27. 15:52
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

#9

A férfiaknak másmilyen a hormonrendszere, náluk a tesztoszteron dominál, fajfenntartás, egyebek.....erről könyvet lehetne írni, de most nincs kedvem.

A nőket és a férfiakat ilyen szempontból nem érdemes összehasonlítani.

A nőkben magasabb a kötődésre való hajlam szintén a hormonok miatt (oxitocin), lásd: anya-gyerek kapcsolat (várandóság, szülés, szoptatás), a nő teremti meg az otthon melegét, ő fogja össze otthon a családot stb, stb, erről is könyvet lehetne írni.

Plusz az egyéneknek egyenként is változatos a kötődési mintája. Ahány ember annyiféle. Ha te könnyen ragaszkodóvá válsz akkor a gyerekkorodat kell "átvizsgálni". Ezt legkönnyebben egy pszichológus segítségével lehet megtenni aki "visszabontja", a gyerekkorodat, szüleiddel való kapcsolatodat, a szülők egymáshoz való viszonyát stb, stb. Így a szakember megtudja mondani, hogy milyen kötődésű vagy és hogy érdemes e neked "érdekkapcsolatokat" kialakítani. De gondolom a pénz miatt csinálnád, és mivel a szükség nagy úr, ezért gondolom annyira nem izgat a kötődési mintád, hogy ezért pszichológushoz fordulj.

2022. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!