Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferfiak csak azert lesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak csak azert lesznek monogamok,mert ez a tarsadalmi elvaras es,mert a nok nem akarnak mas nokkel osztozni?

Figyelt kérdés

Gondolom mindegyik orulne neki,ha a parjukat nem zavarna,hogy massal is dughatnak.

Ugymond bele vannak kenyszeritve ebbe az egyuttelesi formaba.


2022. nov. 28. 17:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ kit kérdezel 🤷‍♀️az incik szerint minden nő osztozkodik.

Szerintem meg van akit nőként is a társadalmi norma kényszerít, akár tudat alatt monogám kapcsolatba, közben meg menne amerre lát és ugyanígy van férfi is aki röptébe a legyet is. Ennek megfelelően vannak monogám férfiak és nők is. Aztán vannak, akik alapvetően monogámok egy ideig, de, mikor a kapcsolat már nem hoz tüzet, azt kívül keresik, vagy keresnék. Ez a legnagyobb halmaz. Ismét kiemelném, hogy szerintem nem az illető neme határozza meg.

2022. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%

Krvara nincs belekenyszeritve a párom. Valamelyik nap kíváncsiságból tok lelkesen felvetettem, hogy engem izgat egy hármas gondolata, vegyünk be meg egy not, de teljesen fel volt háborodva és hallani sem akart róla, mert engem szeret és mióta együtt vagyunk meg csak gondolati szinten sem fordult meg a fejeben, hogy mással is csinalja.

Úgyhogy vannak az ilyen férfiak és az olyanok, akiknek soha nem lesz jó egyetlen no sem.

2022. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Te akarsz más férfiakkal osztozkodni?
2022. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%

"A ferfiak csak azert lesznek monogamok,mert ez a tarsadalmi elvaras es,mert a nok nem akarnak mas nokkel osztozni?"

én azért, mert bár a késztetéseimet tekintve valóban nem vagyok monogám, de egyszerűen fogalmam sincs, hogy hogy lehet nem monogám kapcsolatot működtetni, és túl kockázatosnak tartanám kipróbálni. szóval úgy vagyok vele, mint a kapitalizmussal: megvannak a hátrányai, de nem tudok jobbat.

2022. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
24%

"de teljesen fel volt háborodva és hallani sem akart róla, mert engem szeret és mióta együtt vagyunk meg csak gondolati szinten sem fordult meg a fejeben, hogy mással is csinalja."

és te ezt bevetted?

futó fantázia szintjén mindenkinek fordult már meg a fejében, aki legalább egy éve együtt van a párjával

2022. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
15%
(most nem konkrét megcsalásra gondolok, de na. szeme mindenkinek van)
2022. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%

"futó fantázia szintjén mindenkinek fordult már meg a fejében, aki legalább egy éve együtt van a párjával"


És erre az a bizonyítékod, hogy mert TE így gondolod, akkor tuti mindenki, há' ne csak egyedül legyél már szar ember.

2022. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Csakmiattad válasza:
Egészen biztos, hogy a nevelés is benne van. Amit otthonról hozunk. Van abban némi egoizmus, ha egy ember a párja mellett másokkal is jól akarja érezni magát.
2022. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

2


En se tudom elhinni,hogy ez nem csak egy kamu szoveg volt,mert felt a reakciodtol.

Egy pasi sem utasitana vissza sajat magatol 2 novel egy harmast.

2022. nov. 28. 17:28
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
De ezt honnan veszitek? Engem az zavar ebben, hogy egyetlen emberek vagytok, egyetlen ember érzéseit ismeritek. Ennyi erővel jöhet egy pasi, és kijelentheti, hogy minden férfi álmodik arról, hogy megujjazzák a fenekét, és az egyetlen oka erre az, hogy ő szereti.
2022. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!