Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy képtelenek voltatok ránézni arra, aki tetszett nektek?

Figyelt kérdés
Csak tapasztalokra vagyok kíváncsi, volt már veletek olyan, hogy esetleg totál képtelenek voltatok ránézni a kiszemeltre, vagy tartani vele hosszabban a szemkontaktust? Alakutl ki esetleg valakinek ezek után kapcsolat esetleg? Hogy?

2022. nov. 30. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Én képtelen vagyok rájuk nezni, meg képen sem, nem is lesz soha senkim

Valószínűleg autizmus

2022. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Ez elég sok mindentől függ.

Inkább akkor nem szoktam nézni rá, ha tudom, hogy párja van.

2022. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig így vagyok...
2022. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig így voltam vele.Még most házasként is.
2022. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Én is így vagyok. Még el is kerülöm, ha van rá mód. Ha nem lehet elkerülni, nem merek köszönni neki.
2022. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Így voltam, aztán kijöttem belőle.


Egyszer előjött sok év után, de az a valaki elsőre letaglózott, egyszerűen nem bírtam a szemébe nézni, annyira hirtelen jött az egész. Jó emlék mai napig, soha másnak nem fordult elő azóta sem. ( aztán volt hogy o sem tudott rám nézni később ahogy észrevettem, legalábbis ugyanígy elkapta a tekintetét többször, ahogy én legelőször) :)

2022. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kinőttem belőle*
2022. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régebben előfordult, félénk, önbizalomhiányos voltam, így nem alakult semmi velük, még ha valaki nyitott is lett volna rá. Azóta fejlesztettem az önbizalmam, kommunikáció készségem, baráti és társas kapcsolataim, így ez már nem okoz gondot. Így már párkapcsolatban élek.
2022. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!