Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan tartanak talonban is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan tartanak talonban is barátnőt?

Figyelt kérdés

Nekem idősebb kollégáim mondták, hogy főleg amíg nem házas az ember, addig jó, ha van egy második lehetőség is, mert ma úgyis olyan könnyen borulnak a párkapcsolatok. Csak ezt nem tudom hogyan lehet szépen és udvariasan lekommunikálni, mert mégis általános emberi mérce szerint kicsit megalázó. Viszont lehet az illetőnek tök jól megfelel ez a státusz is, erre kell ráérezni, kinél megy a figura.

Persze nem csak férfiak csinálják ezt, de az ők körükben talán kicsit könnyebb, mert nem kell akkora érzelmi kötődés.



2022. dec. 1. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kedves idős kollégák ennyire nem bíznak meg a párjukban, hogy B-tervet kell fenntartani, akkor miért is vannak kapcsolatban...?
2022. dec. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És ezt csak azért csinálod, mert pár vén fasz azt mondta?
2022. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
En voltam mar talonban csak nem tudtam rola 😂
2022. dec. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Persze.
2022. dec. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Ma már minden labilis. Nem véletlenül mondják, hogy fektess több mindenbe, mert mi van, ha az egyik borul, leesnek a részvények vagy becsődöl a bank. Sajnos ez szigorúan közgazdasági értelemben egy racionális megfontosás - más kérdés, hogy amúgy emberileg szutykos dolog egyszerre több embert "talonban tartani".
2022. dec. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!