Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetero 30 körüli pasik! Miből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero 30 körüli pasik! Miből veszitek le ha bejöttök egy nálatok jóval fiatalabb lánynak?

Figyelt kérdés
Nemsokára 19 leszek és nagyon bejönnek az ilyen korú pasik. Sokszor van hogy elkezdenek bókolgatni flörtölni de szerintem ezt nem minden velem egyidőssel teszik. Hogyan jönnek rá hogy bukok rájuk, bejönnek?
2022. dec. 5. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Magamból kiindulva az egyértelmű jelekre válaszolok, ha tetszik a nő. Kinőttem már abból, hogy az óvodás szintű úúú akkor most ránézek komolyságú jeleket figyeljem, mert azt vagy nem gondolják komolyan, illetve azt jelenti, hogy nem ért még meg arra a szintre amit én keresek. Így egész egyszerűen figyelmen kívül hagyom az ilyet. Bírom az olyat aki őszinte, közvetlen, bármikor oda tud szúrni egy epés, vagy éppen kétértelmű megjegyzést megerősítve, hogy igen zöld utat kapok.

31F

2022. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem szoktam észrevenni. Akire azt hiszem, az szinte mindig csak kedves akar lenni. Akiről megtudtam, szinte mind mástól hallottam vissza.
2022. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A beszélgetések során kiderül, viszont, hogy akarjak tőlük szexet, vagy többet, ahhoz azért látnom kell bennük a potenciális jelöltet.


Sokan elég komolytalanok, vagy épp teljesen másra vágyók, mint én.

2022. dec. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Igaz 47 vagyok, de momentán én rákérdezek, hogy bejön e az idősebb korosztály.
2022. dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tekintet, mosoly, beszédstílus


32/F

2022. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sosem vettem észre. Ha esetleg mégis azt hittem igen akkor kiderült, hogy félre értettem. 🤷‍♂️
2022. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2022. dec. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!