Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a barátnődnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha a barátnődnek nem lennének szépek a fogai?

Figyelt kérdés

Pár hete vagyok együtt a barátnőmmel, nagyon szép lány, meg igényes is. Eddig nem vettem észre eddig, csak most ahogy mosolygott a fogai elég rondák. Sárga, meg egyenetlen a felülete. Valószínüleg ez ilyen genetikai "hiba", nem hiszem hogy igénytelenség miatt lenne.

De azért kicsit meglepődtem mert eddig sosem mosolygott nyitott szájjal, meg nem is figyletem.

Ilyesmi mint ezen a képen a csajnak:

[link]


2022. dec. 13. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális fogazat, akkor még nem láttál rondát.
2022. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos ez az abszolút vállalható kategória. Ez szerintem is öröklés alapján lehet, ezzel nem nagyon tud mit csinálni. Ameddig ápolt, addig nem zavarna.

Ismerkedtem a neten egyszer egy nővel, a képeken amiket küldött nem látszott (direkt úgy csinálta), de amikor élőben találkoztunk nagyon ledöbbentett. Effektíve egészséges fogai voltak, na de ahogy álltak... Az első két metszőfoga felül még csukott szájjal is kilógott és rálógott az alsó ajkára, köztük 2-3 mm-es réssel és a többi foga között ekkora rések voltak, nagyon zavaró volt és borzasztóan sokat rontott az összképen. Ez számomra szörnyen kiábrándító volt. A csúnya fog nekem ott kezdődik.

2022. dec. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A jobb felső egyes tömése elszíneződött és le is tört belőle, nem ártana megnézetni. Egyébként nagyjából ápolt a fogazata.
2022. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális
2022. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs különösebb baj ezzel, nem mondható rondának.
2022. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ronda...
2022. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
tehat kapcsolatban vagy egy olyan emberrel akinek meg csak most lattad a fogat? hogy ismerkednek ma az emberek? szia, jarunk? -hali, jah . es kesz?😂😂
2022. dec. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Momentán nekem egy utolsó szempontok közé sorolandó, hogy milyen a fogazat. Lehet hófehér, szabályos, rendezett, ha emberileg, egy sötét, rendezettlen.
2022. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A fogaknak sajnos van egy alapszíne, ami genetikai - nekem pl. alapból nem hófehérek, hanem kicsit sárgásabbak és borzasztóan nehéz őket a lehető legfehérebben tartani, pedig mosom rendesen, és ugyan kávézom, de nem dohányzom, stb. Kép alapján tényleg nem ártana egy fogdoki, de nem a szín miatt, hanem tényleg a letörésből kifolyólag. A barázdált felület meg szimplán genetikai, ilyen és kész.
2022. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!