Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan döntenétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntenétek ilyen helyzetben? Mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom (ő 24 éves, én 25 vagyok), 3 éves barátság, aki iránt többet érzek. Ritkán tudunk együtt lenni a munkák és a tanulmányai végett, de nemrég találkoztunk kettesben, akkor azt mondta, hogy pozitívan csalódott bennem, hogy soha nem volt még része abban, hogy kihúzzák neki a széket egy étteremben vagy az ajtón előre engednék. Kedveskedtem neki ajándékkal, mert volt a névnapja, bár addigra eltelt nagyjából 1 hónap. És mondta, hogy nagyon tetszik neki, meg hogy fontos ez neki. És amikor az egyik platformon beszélgetünk, akkor sokszor tapasztaltam már, hogy nem kell nekem flörtölnöm ahhoz vele, hogy ő is írjon ilyeneket magától. Ha mondjuk vinnék majd neki egy csokor virágot, akkor abból mennyire jönne le neki, hogy oda vagyok érte?

Srácok, nektek milyen hasonló esetetek volt és milyen vége lett?

Hölgyek, ti mikor tennétek ilyeneket és mi lenne a reakciótok a csokor virágra?

Kinek milyen ötlete lenne arra, hogy levegyem a lábáról?



2022. dec. 18. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Le tudnád venni a lábáról, a kérdés, hogy akarod-e….
2022. dec. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem egy csokor virág nyerő lenne
2022. dec. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Egy szál a kedvenc virágából ezerszer többet jelentene egy csokor random virágnál. Ez ugyanis azt jelentené, hogy TUDOD, melyik a kedvenc virága, tehát FIGYELSZ RÁ.
2022. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Miért kell levenni a lábáról? Add magad, és kész.Ha tetszik neki, akkor ezzel le van véve a lábáról. Azért névnapra jólesik egy csokor virág, nem azt mondom, hogy nem. De csak olyan legyél, amilyen majd a hétköznapokban is leszel, ha már elvetted feleségül.
2022. dec. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!