Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 éves korosztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves korosztályban mennyire nehéz/könnyű a pártalálás a többségnek?

Figyelt kérdés

Normális kapcsolatot találni kb mennyi időbe telik egy átlag lánynak/fiúnak?


Ritka az ha 1-2 évbe telik?


2022. dec. 19. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ebben a korban a legkönnyebb. Az emberek lassan függetlenednek a szülöktől, de még fiatalok, szépek, tele vannak energiával, elsöprő többségüknek még nincs házastársa/gyereke, sokan egyetemre járnak, a bulik is többnyire ennek a korosztálynak szólnak stb.


Ha valaki aktívan keres, akkor baromi ritka, hogy 1-2 évig szingli legyen.

2022. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Legutoljára fél éve randiztam. Kisvárosban és környékén nehezebb, kevesebb a lehetőség. 25/F
2022. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Könnyű nagyon
2022. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is sok a lehetőség. De a nagyja az egyénen múlik. Mennyire jár társaságba, hogyan kommunikál stb.


De szerintem annyira nem ritka. Nekem vannak ismerőseim ebben a korosztályban (egyetemista vagyok, kolis, 21 éves) és van mindenféle. Azt vettem észre, hogy a lányok kevésbé aktívak ilyen téren. Viszont mivel a pasim is kolis, ismerek sok srácot elég jól. Vannak nagyon okos, értelmes, jól kinéző, nem alacsony, normális srácok, akik keresik a párjukat, de nem találják. Pedig aktívak. És nincs semmi kivetnivaló bennük szerintem (pedig nekem is magasak az elvárásaim). Lányokon kevésbé látom az igyekezetet. Én sosem ismerkedtem aktívan. Pl nem társkeresőztem. Ha elhívott valaki, aki tetszett és kedveltem, akkor mentem. Ennyi. Ugyanígy a szobatársaim. És nagy részüknek van párja vagy "udvarlója".


Emellett azért nem esélytelen, mert vannak kevésbé vonzó srácok boldog kapcsolatban.

2022. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
#4 Ha egy csaj nem ronda, akkor tényleg nem kell neki aktívan pasit keresnie, mert csak úgy egy csettintésre letudnak akasztani a fáról egy kant.
2022. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Na, pont ezért nehéz, amit a #4 is megírt. A nők nem tesznek energiát az ismerkedésbe. Ezért baromira nem egyszerű.
2022. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korosztalyban 5 ev sokat szamit. Mig en 20 evesen dolgozgattam-tanulgattam, tobbnyire buliztam es meg otthon eltem a szuleimmel, 25 evesen mar stabil munkahelyem volt, vettem egy hazat es jonak mondhato parkapcsolatom is volt. 20 evesen gondolni sem tudtam arra, hogy nekem valaha lesz egy normalis parkapcsolatom (se veled-se nelkuled kapcsolatben eltem 22 eves koromig) addig 25 evesen mar lefektettem az alapokat. Most vagyok 26,5 eves, tavasszal hazasodunk a parommal akivel addigra 3 eve leszunk egyutt.
2022. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Na, hogy lepontoztak, pedig csak az igazságot írtam le.
2022. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem elég nehéz volt, most végre 25 évesen megtaláltam akit keresek, előtte 23 évesen volt egy rövid távú valami, azt megelőzően pedig 21 évesen, szintén hasonlóan rövid távon
2022. dec. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!