Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki tud valamit az arab kultúrá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tud valamit az arab kultúráról, arról hogy a ferfi követi, zaklatja a kiszemelt nőt?

Figyelt kérdés

Kb 6 eve egy tarskeresőn ismerkedtem es unalmamban talalkoztam egy arab jelentkezővel .... egy utcasarkon. Draga autóval érkezett. Nem beszeltem vele csak 5 percet, rajöttem, hogy hibát követtem el es udvariasan kitaláltam hogy foglalt vagyok aznap de tartjuk a kapcsolatot. Vegul blokaltam mert nagyon insziszensen arrogánsan hívott de nem sértettem meg.

1-2 éve láttam hogy különböző arab férfiak van hogy hetekig ugyanaz de kesőbb mas, hosszabb ideig, követnek bárhova megyek. Lassan rajöttem h ezeket valaki küldi, aki érdeklődhet utanam de nem tudtam ki.

Vegul kb 8-10 hónappal ezelőtt megkeresett a facebookon egy arab nevű ferfi álnéven szerintem, es ömlengett hogy talalkozni akar velem.

Nem érdekelt, nem az egyetlen aki ír, de mivel folyton követnek , kivancsi lettem h ki lehet hogy nez ki, lehet meglatom hogy ki az, az arcát.

Lehet ő a feje mindennek. Mikor hívott nem akarta mutatni az arcat de felismertem a stílusát a 6 évvel ezelőtti embernek. Az arcat mar amúgy sem ismertem volna meg.

azóta mindenhova megyek valakivel figyeltet. Ha jelentem a rendőrségen , gondolom szólnak neki h en vagyok az es ezzel céltáblává válok. Nagyon sok ember van a csoportjában akiket mozgat.

Halálfélelmem van, kulföldön lakom, Skandináviában . Itt mar sok lövöldözés törtent, igaz egymast lőtték.

Mit tudok tenni, ez csak szimpla érdeklődés nala vagy bosszú is, félnem kell ?


2022. dec. 27. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Az arab kultúrában az van benne, hogy a férfi a nő apjával megegyezik a házasságról, és nem követi, nem zaklatja a kiszemelt nőt. Agyon is vernék őt a lány apja ill. fiútestvérei.
2022. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
hol követ, az instagramon?
2022. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Ha belefutsz a hálójába, kiéli rajtad az ösztönös vágyait, de ki tudja lehet még pénzt is kapsz érte!😅


A fanatikus nőelnyomó vallások követőivel nem kéne kezdened! De te tudod!

A rendőrségen jobb ha tudják hol és kinél keressenek ha eltűnsz. De legalább a rokonaid, barátaid tudják amit leírtál!

2022. dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az utcán követnek nem az instan
2022. dec. 28. 00:03
 5/12 anonim ***** válasza:
4%
Én tudok irj!
2022. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2%
Lehet megnézték van e védelmed áll e férfi mögötted ha már azt kamuztad.
2022. dec. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Sok kém filmet nézhetsz.
2022. dec. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

A pénzes arabokra tapadnak a nők. Minden ujjára jut másik. Kicsit túlagyalod.

Ha lenne tőled gyereke, sok év együttélés és válás után, akkor esetleg előfordulhatna hasonló. De egy öt perces randi után? Ugyan már...

2022. dec. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
2 napja írt , sajat névvel
2022. dec. 28. 11:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szervkereskedő.
2022. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!