Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket szoktatok mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket szoktatok mondani amikor buliba lekértek egy csajt táncolni?

Figyelt kérdés

Gondolom, ha valaki magas, jóképű stb, akkor elég csak mosolyogni és az is már eléggé megalapozza az interakciót, de sajnos én nem vagyok ilyen szerencsés genetikailag, úgyhogy nekem mindig máshogy kellett megoldani a dolgot.


Pl úgy hogy ittam egy csomót és úgy próbáltam magam felpörgeti annyira, hogy el tudjak érni valamit a beszélőkével, de akkor is inkább a mozgásra meg a helyzettől függően radar alatti vagy feletti nyomulásra hagyatkoztam jobban, mert az úgy érzem ment valamennyire.


De sajnos már 33 vagyok és az elmúlt egy évben elkezdtem nagyon nem bírni az italt, úgy értve, hogy be sem üt, csak rosszul vagyok, és nagyon rossz a másnap és sokszor csak 3. napra leszek újra normál, és ez már 2 sörnek vagy 3-4 deci bornak megfelelő mennyiségtől is jelentkezik.


Tehát nem elég, hogy eleve nehezitett helyzetből kell induljak, most még jött rá egy lapáttal, mert inni sem tudok. De csak valahogy meg kéne. Sajnos tinder és társain már elástam magam, mert az algoritmus csak nagyon nagyon jó képekkel rakna vissza a kirakatba (ami nekem nem opció) vagy ha fizetek, de azt elég sokat (értsd: ~100 ezer forint kiemelésekért, ide inflálódott a dolog)


Szóval nem mondom, hogy nem merek közeledni a nőkhöz, de egy szórakozóhelyen vagy kocsmában leszólítani csak úgy a semmire, abban az extrovertáltaknak való környezetben....hát ez nem az én alkatomnak való. De sajnos máshol meg nem annyira elfogadott a nyomulás, ott randizni is kell meg ilyenek. És az mind egy-egy hibalehetőséget hoz be a játékba.


Ja és az addig oké, hogy lekérni "egy csajt" mert az éppen még sikerül, csak azzal van bajom, akik nem offolnak ki. Nyilván, ha jobban néznék ki, akkor szebb nők állnának le velem, de amilyen most leállnak, hát kösz de nem kérek belőlük.


Mint ahogy ők is kioffolnának, ha fiatalabbak és/vagy szebbek lennének (nem mintha az idősebb nők közül is a jól karbantartottaknak kellenék, de azoknak sem szexre elsődlegesen, hanem ilyen megbizható társnak vagy nem is tudom, a málhás szamár szerep nem tűnik jó üzletnek)


2022. dec. 29. 19:59
 1/5 tamsin540 ***** válasza:

Hidd el, nem egy nagy kunszt felkérni a lányokat egy táncra. Odamész és "Táncolnál velem?" "Egy táncra elrabolnálak" és társaival kezdeményezed a táncot. Hidd el, a legtöbb férfinak alig van mersze felkérni direktben egy nőt bármire is.

Szóval, ha nemet is mond, legalább el tudja könyvelni magában, hogy volt tököd hozzá. De legtöbbször simán belemennek, mert táncolni jó dolog amúgy is, minden kötöttség nélkül.

2022. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
papiron jol nez ki a dolog de az a helyzet h a valosag nagyon mashogy mukodik
2022. dec. 29. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:

a valóságban mi más?

én beszari vagyok, ennyi a különbség a leírtak meg a valóság közt.

2022. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vágom miről beszélsz,én magas,sportos vagyok és általában engem is ki szokott offolni sok csaj😆 szal nem egyszerű az biztos
2022. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szóval mit akarsz tulajdonképpen?


Mert felkérni valakit nem nehéz. Vagy ennyit mondasz: "szia, van kedved táncolni?" És ha azt mondja hogy igen akkor hajrá, ha nem, akkor ennyit mondasz: "oké, szia" és szépen elmész.

Ami emellé fontos:

1. Ne úgy táncolj mint egy dülöngélő villanyoszlop, ne érintsd hozzá valakihez a farkad az előtt hogy a kezét megfognád, ne legyél büdös és jó ha nem folyik rólad a víz.


Segíthet az ha youtuberól megtanulsz pár alap tánclépést, több stílusban. Igen, ebbe energiát kell tenni de hatalmas önbizalmat adhat ha tudod hogy úgy táncolsz mint egy ember, nem mint egy gorilla.


2. A táncra kérés gesztusa: kb derék magasságban, tenyérrel felfelé nyújtsd előre a kezed. Ha a nő odaadja a kezét, akkor szabad a pálya, ha nem, akkor se keseredj el csak fogadd el. Ne ragadj meg egy idegent, az csak a filmekben működik.



Remélem hogy arra válaszoltam ami a tényleges kérdés, nehéz volt értelmezni a fentieket. Ja és még valami: édesanyám epilepszia miatt nem ihat alkoholt, mégis jól érzi magát a táncparketten, szóval józanul is lehet bulizni.

2022. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!