Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmagyarázná hogyan kell nyelves csókot adni?

Figyelt kérdés

Át dugja az illető a nyelvét a számba és én mitcsináljak??

Érjek hozzá a nyelvemmel én is ? Vagy mi?

Kérlek ne irjátok hogy jön magától stb

Mert nem....

Valaki tudna segíteni és elmagyarázná? Akár privibe is


2022. dec. 30. 01:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Nem jön magától.

Az emberek baromi nagy része pocsékul smárol.

Nem muszáj állandóan nyelvvel csapkodni a másik szájában.

De vannak tutorial videók YouTube-on. Nézd meg őket

2022. dec. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mozgasd a nyelved és érj hozzá az ő nyelvéhez. De alkalmazkodj a másikhoz, ha finoman csinálja akkor te például ne legyél nagyon vad, ne told ki nagyon a nyelved, ne legyél nagyon nyalás stb.
2022. dec. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Amikor a számba van a nyelve érjek hozzá? Vagy én is át dugjam az övébe
2022. dec. 30. 01:46
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Leírás alapján csókolózni mintha úszni, vagy kerékpározni próbálnál megtanulni könyvből. Egyik sem ördöngősség de csak akkor tudod megtapasztalni ha csinálod, akkor viszont jön magától. Ne parázz rá, próbálod és rá fogsz érezni.
2022. dec. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
"dugjam az övébe" Igy .
2022. dec. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A csókolózást nem lehet így leírni, hogy most ezt csináld, most azt csináld, és ha ez történik, Neked azt kell csinálni.

De alapvetően jó helyen jársz a nyelves csók az, amikor az egyik fél áttolja a nyelvét a másik szájába. Hogy most "felváltva dugdossátok egymás szájába", hogy amikor a Te szádban van az ő nyelve, Te átdugod az tiédet, az is lehetőség. Vagy az is, hogy csak épphogy átdugod, aztán visszahúzod és nem időzel el az ő szájában hosszasan.

Szóval igazából ennek a dinamikája a rajtad és a partneren múlik, hogy ki mit szeret, ki mit szeretne. Simán benne van, hogy ugyanaz a technika az egyiknek full jó, a másiknak abszolút nem tetszik.

2022. dec. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak olyat kell találnod, akivel összhangban vagy. Engem egy nagyon jóképű randipartnerem lekapott, a nyelve a torkomban volt, levegőt is elfelejtettem venni, olyan erővel jött, hogy hátra kellett hajtanom a fejem, majd közölte két pillanattal a csók után, hogy "borzalmasan smárolsz". :D Jajj nagyon vicces volt.


Aztán volt kavarógép srác is, aki teljes erőbedobással körzött, vele jókat csókolóztunk, de nagyon megerőltető volt, az sem az én stílusom, ő is kifejtette, hogy lehetnék aktívabb. Vele szexeltünk is, az is ilyen volt, elvárta volna, hogy pörögjek a farkán, amikor meg ő volt soron, "átment" rajtam, mindent bele típus volt.


Nekem az tetszik(és ilyen srácokkal csókolóztam jókat), akik sok, kisebb finomabb csókot adnak, lassabbak és hol egyikünk, hol másikunk dugja át a nyelvét, néha kicsit harap az indulattól, de visszafogja magát, simít egyet kettőt a másik nyelvén(nem fogain!) a nyelvével, és visszahúzza a nyelvét. Velük szerettem a legjobban csókolózni, és velük volt a legjobb szexelni is. Néha hevesek, de alapvetően lágyak és érzékenyek. Szerencsére az első példámban említett pasival nem feküdtem le, nem úsztam volna meg élve:)


Úgy csókolj, ahogy jól esik, ha a másik kellemetlennek találja, nem illetek össze, jobb is, hogy különváltok. Ők azóta tök boldogok másokkal és biztos élvezik egymás stílusát. Ja és csak akkor fogsz tudni csókolózni, ha van benned vágy, késztetés szexre/szeretetet/vonzalmat ilyesformán kifejezni. Egyébként nem fog menni, nem lesz kellemes, mert hát csak valami mozog a szádban. Legyen a fejedben az akarlak érzés, néha simíts a nyelvén, vagy kavarj, vagy szinte edd meg, szívd ki belőle az életét, mindegy, csak ami magától jön. Ha van összhang, mindenképp jó lesz. Néha átdugod, megsimítod, megnyalogatod a nyelvét párszor a nyelveddel, majd vissza.

2022. dec. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen a nyelvek játéka. De szó szerint. Gyengéd, érzéki játéka a nyelveknek.


Ízlelgesd, simogasd a nyelveddel a másik nyelvét. Leginkább körkörös mozdulatokkal.

2022. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És mi a franciacsok ?
2022. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tessek így

[link]

2022. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!