Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők,titeket zavarna,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,titeket zavarna,ha a párotok nem lenne munkában ambíciózus?

Figyelt kérdés

Tudom kényelmes helyzetben vagyok,mert mikor befejeztem a főiskolát és elkezdtem dolgozni a szüleim vettek nekem egy lakást 22 évesen.


Mindig olyan munkahelyet kerestem,olyan helyeken dolgoztam ami:

-1 műszakos

-Nincs hétvégi munkavégzés

-Túlórát pedig hiába ajánlották,mindig visszautasítottam

(különböző okokra hivatkozva)


Nem is jutottam soha ezért feljebb a ranglétrán egy munkahelyemen se.

Holott a tapasztalatom és végzettségem alapján indokolt lett volna.

Őszintén nem is izgatott sose.


Már többször mondta a barátnőm,hogy lehetnék kicsit törekvő,nem is a pénz miatt.

És nem igazán értem,hogy őt miért zavarja ez?



2022. dec. 30. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Igaza van a barátnődnek. Lusta, tunya, életképtelen alak vagy. Lakás ide vagy oda, amint talál valakit, akit ambiciózusabb, életrevalóbb lecserél. És jól is teszi.
2022. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem probléma, hogy így állsz a munkához, de a barátnődet sem kárhoztatnám. Személy szerint nem gondolom, hogy mindenkinek a munkája kell legyen az élete, és a szabadidejének egy jelentős részét be kellene áldozza a munka és a professzionális fejlődés oltárán. Ha valaki más célokat talál az életben, akkor ki vagyok én (vagy ki az 1-es válaszoló), hogy ítélkezzünk emiatt?


A helyzet viszont az, hogy ennyire különböző munkamorállal rendelekző emberek nehezen fognak zöld ágra vergődni. Én értem a te álláspontodat, ugyanakkor a barátnőd helyében ugyanazt mondanám, amit ő. Ha én sokat dolgozom, túlórázom, fejlesztem magam, annak érdekében, hogy megalapozzam a jövőmet, akkor nem szívesen lennék együtt olyannal, aki visszahúz ebben.

2022. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Ez a mentalitás, olyan mint az enyém. :)

,,Nekem fontosabb a lelki békém meg szabad időm mint amivel a főnök úr ki tudná toldani a bérem." Puzser Robert

2022. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%
Nem
2022. dec. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Az a baja hogy nem tud rad felnezni mert semmit nem ertel el az eletben. Nyilvan jobb helyzetben vagy a szemeben mint bela aki alberletben lakik, de bem sokkal tekint jobb pasinak. Amugy meg a nok elvarasa sosem a luxus, hanem csak az anyagi biztonsag, kenyelem, jo minosegu elet biztositasa. Ebben a kis legenylakasban csak ugy lehet max egy gyereket felnevelni, hogy majd sokat kell sporolni sok mindenrol kell lemondani. Az meg ugyanolyan munkas es faraszto dolog. Hidd el, nem uszod meg jobban ha neked kell falat festeni, csapot szerelni, felesbe fozni, takaritani mert a nőnek is dolgoznia kell melletted. Egyszerubb lenne egy munka tobb fizetessel es nemi tuloraval hogy kifizesd a szakembereket mint magad nekiallni.
2022. dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Annyi azért nem pici a lakás 64m2

-Amerika konyha+nappali

-2 háloszoba

-erkély

2022. dec. 30. 13:16
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

Nekem se tetszene. Persze, nem mindegy, milyen fizetésért. Ha ennyi melóval is hazahoz 5-600 ezret akkor minden további nélkül csinálja csak, igaza is van, én se vernék bele több energiát. Ugyanakkor gyanítom nem ez a helyzet áll fönn.

Én amondó vagyok, hogy amíg az ember eléri az anyagi biztonságot, addig keperkedni kell ahogy lehet. Főleg, ha ennyire evidens, hogy, hogyan juthatna feljebb az ember. Ha az meg van, akkor onnantól lehet henyélni.

2022. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, milyen munka, milyen pozicio es mennyi penz. Nem kell mindenkinek felsovezetove valnia, de ha mondjuk neked eleg az, hogy ki tudod fizetni a rezsit meg a kajat az arufeltolto melodbol, az gaz hosszutavon.

Ha van egy normalis szakmad, ami jol fizet tulora meg 12 orazas nelkul is, akkor nem olyan nagy baj. Egyebkent alapesetben nem a tulora a feltetele az eloleptetesnek.

2022. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem addig nem lenne ezzel gondom, amíg nincsenek anyagi gondjaink, pedig én ennél egy fokkal ambiciózusabb vagyok.
2022. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 BohócKolbász ***** válasza:
51%
De bírom hogy itt savazzátok a kérdezőt. De azt meg sem kérdezi egyik sem hogy neki ez az élet jó-e? Hogy boldog-e? Szereti-e a munkáját? Szívesen megy-e haza? Egyáltalán elégedett-e? Lehet itt mindenféle képzésről, tanfolyamról, meg a duplatripla munkahelyről makogni, de úgysem ez a lényeg. Ha valakinek kerek az élete akkor mindegy mi a szakmája, mindegy hol él. Nekem legalábbis az a fontos hogy bármit is dolgozzak azt élvezzem és meg tudjak bízni a munkatársaimban. Ha őneki ez megy, és működik is, akkor tökmindegy hogy kicsoda. Biztos vagyok benne hogy még neki is van amiért kell küzdenie. Vagy még nem kellett de később kell. Majd megtapasztalja ő is hogy meg tudja-e oldani a problémát.
2022. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!