Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért bámult ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért bámult ez a lány?

Figyelt kérdés

Volt egy lány aki velem szembe jött és szó szerint engem nézett. De nem tudom miért?? Nem tutujgatást várok hogy bisztos tetszettem neki meg ilyenek, mert átlagos vagyok. Szóval de akkor sem értem miért kell az ember arcába belebámulni?


Köszönöm


25F



2022. dec. 30. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
hasonlítottál valakire.
2022. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Eddig is sokan bámultak, gondolom, nem egy kövér csúnya lány nézegetett most sem, a csinike meg feltűnik.
2022. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
"ez biztos egy nyomi, most jól a képébe bámulok, hogy egész nap én járjak a szánalmas gondolatai között, talán még egy kérdést is kitesz a gyakorira"
2022. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem hasonlítottam senkire. A csaj sem volt valami tyűűű de jól nézel ki kategória..... Szépnek szép volt, csak nekem nem jött be mint nő.....
2022. dec. 30. 15:01
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

"Nem hasonlítottam senkire. "


És azt te meg honnan tudod? :D

2022. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Akkor meg mi a francert érdekel?

Ugyanazért bámult, mint te őt... Miért néz ez a nem túl helyes fiú? Erre gondolt.

Nem hiszem el, hogy vannak emberek akikkel egész nap annyi történik, hogy valaki rájuk néz és aztán egész nap ezen agyalnak...

2022. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Mert Bisztosan nem hasonlítottam senkire. Mert életembe nem láttam, ahogyan ő se engem.


Maradjunk annyiban. És ne nézegessen engem senki sem

2022. dec. 30. 15:10
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Jaj szegény, valaki ránézett, el ne olvadj!
2022. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ne bámuljon engem senki se, nem vagyok kirakat.
2022. dec. 30. 15:34
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Hú, de beteg vagy te! Nyilván hasonlítottál valakire. Azért nem kérdezte, mert a bámulással már kiderítette, hogy NEM TE VAGY AZ, akit ismer. Jobban tette, hogy bámult, mert így csak az derült ki számára, hogy egy nem túl helyes fiú vagy, és az nem, hogy mellé még ostoba is. Ha nem bírod ki, hogy más emberek rád nézzenek, akkor MARADJ OTTHON!
2022. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!