Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek tánctanulásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készüljek tánctanulásra a párommal megfelelési görcsökkel?

Figyelt kérdés

Állandóan szeretnék táncot tanulni. Ha a youtu-n oktato dolgokat csinálom egyedül, az mindig abbamarad a végén, és ha meg is tanultam valamit, egyszer eltáncolom elejétől a végéig, másnap elfelejtem.

Voltak korábban srácok akikkel bátran tanulgattam mert amolyan csendes rendes jófiúk, és azok mellett oldott is vagyok, nem vagyok szégyenlős, semmi ilyen. De abbamaradtak ezek is.

Barátnőim nem akarnak, korábban tesommal is tudtam fel is léptünk pubokban diszkokban, de ő már messze elköltözött. És nem járok diszkokba már amúgy sem.


Barátom nem engedi hogy más pasikkal tanuljak, bnőim nem akarnak meg alig vannak. Idegenekkel pedig nem akarok összejárni.


A barátom vállalja viszont és akar is velem.

Csak épp:

- előtte zavarban vagyok

- ő majdnem 190 én 160, platformos magassarku is kéne

- hajlékonyságra nem tudom hogyan kezdjek el előedzeni a táncra, mert ha hátra döntene is, be van merevedve a derekam, nyakam is fáj, annyira el vagyok tunyulva. Mikkel lehet előedzeni? azt sem tudom.

-lehet zavarna ha az oktató nő..



2022. dec. 31. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Járjatok konditerembe és hagyjátok a táncot azoknak, akik szeretik is.
2023. jan. 1. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kiverem.
2023. jan. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!