Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondtál már le a saját boldogs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtál már le a saját boldogságodról a gyereked miatt?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy nem akartál válni, nem akartad felbontani azt az egységet ami kialakult otthon a gyerek miatt. Ezért inkább lemondtál a saját boldogságodról.
2023. jan. 2. 07:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Éreztem már hasonlot.

Es olvastam vmi olyasmit hogy forsitva kell nezni.

Nem a gyerek a problema hanem az olyan világ/környezet, amibe a gyerek nem fér bele.(sajnos nem tudom pontosan idézni)


Nem a gyereket kéne "likvidálni", hanem a kornyezetet alakitani ugy hogy te boldog legyél abban.

2023. jan. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Forditva
2023. jan. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Tudod, boldog gyereke csak boldog szülőnek lehet. Sokkal többet ártasz neki azzal hogy bennemaradsz egy rossz kapcsolatban. Többek között a gyerek nem fogja látni azokat a mintákat férfi-nő között amik kellenek hogy egyszer belőle is egy boldog felnőtt váljék.
2023. jan. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem a gyerek miatt mondanak le a boldogságukról, hanem a saját kényelmük, gyávaságuk miatt. Erre felsorakoztatnak mindenféle kifogást, a gyerek csak az egyik közülük. Az ilyenek azok, akik úgy élnek, hogy de mit szólnának az ismerősök, a szomszédok, a rokonok, stb. Meg nehogymá az asszonyé, férjé lehessen mindennek a fele, meg a hogyan tartanám el a másik fizetése nélkül a gyereket, mikor csupasz pcsára vállalta anno. Szeretem még a másik nem akar válni érvelést is. :D Meg mi van, ha utána soha többé nem lesz senkim, nem tudok egyedül lenni 5 percig sem.Meg most ennyi évet adjak fel. Ez különösen jó, ha kb. 3 éve vannak együtt, de már egymáshoz sem szólnak, vagy ha mégis, akkor csak a vita van folyamatosan. Inkább egymás agyára mennek. Szóval, a gyerek csak egy nagyon jó kifogásnak számít, hogy a kapzsiságukat, életképtelenségüket megmagyarázzák mindenkinek. Sokan megsértődnek, mert magukra ismernek, de az igazság mindig fájdalmas. A sértettség viszont nem fog vàltoztatni a helyzeten. Én egyébként leszarom, hogy ki hogyan él, de rinyálásukra bizony odabszom nekik, amit gondolok. Igen, bunkó vagyok lehet, de legalább nem a háta mögött fejtem ki, amit gondolok róluk. Főleg, ha kéretlenül nyavalyog nekem folyton.
2023. jan. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Te akartál gyereket, akkor vállald is minden következményét. A “saját boldogságodba” nem tartozik bele a gyerek? Benne van a pakliban nyilván, hogy megromlik egy házasság, mialatt a gyerek felnő. Ehhez kell egy olyan partner, aki hajlandó veled együtt helyretenni a dolgot. Ha nem megy, hiába dolgoztok rajta, akkor jobb elválni.
2023. jan. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem!

Az apját otthagytam, mert már elegem lett. Nem vagyok se mártír, de hülye, h a gyerek miatt maradjak szr kapcsolatban.

Ha Én nem vagyok boldog, akkor lányom se...

N 30

2023. jan. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Ebben a formában nem, de vállaltam és vállalok miattuk tartósan némi kényelmetlenséget.
2023. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
A gyereknek semmi szívességet nem teszünk azzal, ha "az ő érdekében" maradunk egy nem működő házasságban. Mezei gyávaság erénynek álcázva, semmi több.
2023. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Barátnőm anyukája nem akarta, hogy a gyerekei apa nélkül nőjenek fel. Nem volt túl nagy baj, csak nem illettek össze, a nő menni akart volna mindenfelé, a férfi sehova. A férfi nem becsülte eléggé, nem éreztette, hogy szereti, nem érezte magát nőnek. Barátnőm 16 volt már, amikor az anyukája bedobta a válást. Amikor szétmentek, utána kezdett csak ismerkedni és meg is találta az új párját, ekkor már 18 volt barátnőm.


De szerintem elválhatott volna előbb is, érzik a gyerekek, ha valami nem stimmel, nem biztos, hogy az a jó, ha együtt maradnak a szülők.

2023. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem tenném.
2023. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!