Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan veletek, hogy szimpatikus volt a párotok,de nem tetszett a bőrének a természetes szaga?

Figyelt kérdés
2023. jan. 4. 11:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%

Ilyen még nem de, olyan nővel már volt dolgom aki bármit is tett borzasztó bélszag bélíz jött a szájából, a csókolózásnál kegyetlen volt elviselni, undorodtam....és a puncija sem volt más, hiába ápolt, kezelt tisztított stb volt...borzasztó íze volt és az illat sem volt túl jó...


Háát nem működött sokáig a kapcsolat.....

2023. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Vannak emberek, akik bármit tesznek, egyszerűen akkor is büdösek maradnak. A cigóknál pl. folyamatosan ezt érzem, hiába vannak olyanok köztük, akik jóval igényesebbek az átlag társaiktól, nem tudják azt a bizonyos szagot eltűntetni magukról.
2023. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Igen, volt. Nem lett belőle kapcsolat, de még csók sem emiatt. Jófej, de a bőre természetes illata miatt csak barátok maradtunk.
2023. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%
Parfümnèl talàlkoztam olyannal , amitől kicsordult a könnyem
2023. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
30%

A legtöbb ember büdös, csak a büdösség fajtája változó.


A kettes által írt cigószag pl. a romlott sárgaborsófőzelék, az avas szemétbe kitett sárdadinnye/kávézacc aromáját őrzi, még akkor is, ha amúgy a népcsoportjához viszonyítva higiénikus.


Az idős embereknek általában poshadt víz szaga van. Az alkoholistákból dől a pia szaga, fokhagymával keveredve. A "kemény napokat" átélő nőknek is van egy jellegzetes, gyomorforgató aromája. A csövesek szagát mindenki ismeri és a gyerekekből is általában árad valami gusztustalan szag. Nagyon sok cicát kis helyen tartó emberek is szagosak.


Sok embernek van a tudtán kívül romlott füstölt-hús szaga, gyakoriak a penészszagú karakterek is.

2023. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Román, cigány keletebbre lévő testvéreink alapból olyan szaguk van amit nem lehet semmivel sem elfedni. Volt osztályunkba román gyerek, csóró hiába fújt, kent magára bármit kb halottnak a csók.
2023. jan. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

Sok évvel ezelőtt én belefutottam ilyenbe.


Nem volt penész, pia, kosz, stb... stb... szaga, csak egyszerűen nem tetszett, taszított.

Nyugodtan kövezzetek meg, de a cigányok mellett a négerek is büdösek szerintem.


38/N

2023. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom , engem csak jó illat miatt dicsértek. C.f

Viszont én is éreztem már olyant akinek ez az étkezés utáni hús szag jött egyfolytában a szájából. Aztán akinek sok anya jegye volt annak mindig büdősebbnek éreztem a bőrét .

Szerintem egyrészt nem látjuk ki milyen körülményesen tisztálkodik mivel nem vagyunk ott , lehet tiszta a bőre de nem megfelelően szapanozza be magát , vagy dohosak a ruhái amit átvesz egy idő után a bőr is, de akik rengeteg húst esznek és kevesebb zöldséget azok is szintén büdősek . Vannak akiknek nem olyan jó a szaglása és magán nem érzi.

2023. jan. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Kolléganőmnek azért nem mélyült el a kapcsolata egy helyes sráccal, mert nem tetszett neki a bőrének illata.


Én eddig csak olyannal kerültem közelebb, akinek az illatát/szagát is szerettem.

2023. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
9. Nem hiába mondják hogy az illat az jó jell arra , hogy ki az akivel megvan a testi kémia..
2023. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!