Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért így reagált a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így reagált a feleségem?

Figyelt kérdés

Szilveszteri házibuliba voltunk a feleségemmel, aztán hajnal felé elkezdett a feleségem kiosztani egy két pasit hogy ne igyanak már annyit, meg fejezzék be a petárda durrogtatást mert a házigazda gyerekei félnek tőle.

Erre az egyik csaj elkezdett még petárdázni, a feleségem őt is ki akarta osztani erre a csaj közölte vele hogy vele így biztos nem fog beszélni, mit képzel magáról ki ő, majd ráül a fejére aztán nem fog így beszélni vele stb. Aztán azon nevetett a csaj hogy a feleségem hogy "elkussolt". A feleségem a végén még bocsánatot is kért a csajtól, pedig ez nem szokása, szerintetek miért?

Mért hagyta magát így kiosztani?



2023. jan. 4. 20:39
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
81%

Nem akart lemenni a lumpenproli butykos nő szintjére. Lehet ám úgy is lesöpörni valakit a pályáról, hogy feltett kézzel: “Ok! Ok! Bocsánat. Vedd úgy, hogy nem szóltam”.

Ki vitatkozik tovább egy részeg disznó nősténnyel, akit nem érdekel az sem, ha a vendéglátó gyerekei félnek, a részeg vendégek kárt tehetnek a lakásban?! Én a helyedben megköszöntem volna a vendéglátást, kezet csókoltam volna a feleségemnek, s elindultunk volna hazafelé. Kiálltam volna mellette. Mert igaza volt. Én sosem várom meg, míg előjön valamelyikből az agresszív, komplexusos proli.

2023. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkinél van dominánsabb. Eddig megszokta, hogy ő oszt ki mást, most fordítva történt.
2023. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Persze hogy igaza volt, nem is ez a kérdés. De a feleségem az a típus aki a pasikat is simán kiossza. Most meg szinte meg se mukkant, sose láttam még így.
2023. jan. 4. 20:59
 4/46 anonim ***** válasza:
26%
Mint a nővéred meg a cigánycsaj?
2023. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

6

Nincs nővérem, pláne cigány, szerintem máshova szántad a választ. XD

2023. jan. 4. 21:04
 6/46 anonim ***** válasza:
81%

Talán a feleségedet kéne megkérdezned.

Egyébként még ha igaza is volt a feleségednek, nem az ő dolga más házában, más bulijában rendezkedni. Ha a házigazdának gondja van, majd ő beszél velük.

Én sem hagytam volna annyiban, hogy egy kvázi idegen kiosszon, hogy mennyit iszom, hát, neki mégis mi köze hozzá? Feleséged máskor törődjön szépen a saját dolgával, vagy igazgassa a vendégeket a saját házában.

Egyébként én arra tippelek, hogy leesett neki a tantusz, a csaj meg nagyon helyesen tette, hogy leállította a minden lében kanál nődet.

2023. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
65%
Bizonyára rájött, hogy az ostoba részeg picha száját legfeljebb akkor tudná befogni, ha lekeverne neki egyet, addig meg nem akart süllyedni.
2023. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

6os

A házigazda elég nyugis típus ő kb senkinek semmiért se szól.


7es

A csaj nem volt részeg.

A pasik voltak azok akiket kiosztott.

2023. jan. 4. 21:25
 9/46 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ideszántam, folyamat kérdezgeted ezt, hogy két nő, az egyiket beégeti a másik, pedig kemény csaj, de ilyet még nem láttál... Kíváncsi vagyok, ha férfi lennék, mi lenne a kibaaszott fura fétisem.
2023. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

9

Azt hiszem összekeversz valakivel.

Ebben a kategoriában ez az első kérdésem az oldalon.

És nem vagyok cigány sem.

2023. jan. 4. 21:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!