Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nem normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nem normális, hogy még nem csókolóztam 25 éves lányként?

Figyelt kérdés
Hátránynak a számít?
2023. jan. 5. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez most egy komoly vagy egy troll kérdés?
2023. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Ha (orális) szexben sem volt részed akkor még belefér.

Ha az átlagot nézzük, akkor egyáltalán nem normális. Biztosan megvan az oka, hogy még nem került rá sor. Nem ismerlek, kevés az infó, de szerintem ez egyáltalán nem hátrány! Ha nem élsz kicsapongó életet és még nem találtad meg a párodat akkor minek is csókolóznál?!

2023. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Az én szememben inkább előny, mint hátrány.

Azt kérdezted, hogy mennyire nem normális. Ma a "normális" az, hogy kb felső tagozatosan már csinálják. Ez az elterjedt.


Én jónak tartom, hogy van még ilyen lány.

2023. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
* mármint ilyen lány, mint te, aki még nem csókolózott 25 évesen
2023. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem, egyáltalán nem normális.

Nőként mondom ezt.

2023. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sorstárs.

24 vagyok,de soha nem is lett volna rá alkalmam,senki nem akart még megcsókolni.

Mondjuk alapból nem vagyol egy társasági ember,biztos ez a baj

24/N

2023. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen normális. Sokan nem akarnak szexelni, csókolni, sőt undorodnak is tőle…

Miért teszi fel ezt a kérdést minden héten valaki?

Nem muszáj szexelni, sőt…

2023. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
#7 Szerintem kevesen vannak azok, akik nem akarnak szexelni.
2023. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg nagyon is sokan…

Ha itt is olvasod a kérdéseket hogy mennyi 30 éves szűz van meg mennyien akarnak aszex kapcsolatot


Az én nézőpontomból meg pont az a nem normális aki hagyja hogy ilyesmit csináljon vele egy másik ember, ami szex alatt történik… undorító, megalázó… ilyen is van

2023. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradtál le semmiről,főleg ha nem volt megfelelő személy rá. Én is sokáig álmodoztam az első csókról, de a valóságban nem volt nagy élmény. Egy olyan srác erőltette a dolgot, aki amúgy abszolút nem jött be sem emberileg, sem külsőre. Igyekezett nagyon technikásan csókolni, kb 40 percig és észre sem vette, hogy én nem akarom. Szóval illúzióromboló volt. Perszea megfelelò személlyel jó lenne, de akárkivel nem érdemes. Maga a csókolózás szerintem érzelmekkel az igazi, pl van olyan férfi,akire ránézek és legszívesebben megcsókolnám. Na az már más érzés lehet.
2023. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!