Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, 175 cm magas pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, 175 cm magas pasit nagyon alacsonynak tartotok? Lenne esélye nálatok ha normál testalkatú, és jóképűnek mondott?

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A jóképűnek van esélye az alacsony és a közepes termetű csajoknál. Az arc sokkal fontosabb, mint a magasság vagy az izmosság. Persze a legtöbb nő magánál magasabb férfit akar, de egy 175 cm-es férfi is magasabb (vagy kb. egy magas) a nők legtöbbjénél.
2023. jan. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobban szeretem a 180-185 cm magas pasikat, de nem lenne kizáró ok a magasságod. A testalkatod viszont igen, mert én a sportos izmosat szeretem. Az a baj, hogy ha valaki már a kapcsolat elején se sportos, az még el is szokott hízni a párja mellett.
2023. jan. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van esély. Pont ideális lenne számomra mivel 160 cm magas vagyok.
2023. jan. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
172 cm vagyok, a pasim kb 174-175 lehet, szóval nem csak az alacsony lányoknál lehet esélyetek.
2023. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze. 173 centi vagyok, párom 176, de amúgy volt már 172 centis barátom is.
2023. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nem, mert 160 centi vagyok ☺️
2023. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

170 vagyok. Szerintem nem túl jóképű, elhízott, kopaszodó.

Van egy nálam magasabb, szexi, gyönyörű barátnőm.

És nem, nincs fél millás fizetésem, de még jogsim sem.

Vond le a következtetést.

2023. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!