Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, ha egy jegyes férfinak bejövök?

Figyelt kérdés

Az elején szeretném leszögezni, hogy NEM szeretném tönkre tenni a magánéletüket, de tisztán szeretnék látni.


Van egy férfi kollegám, akivel együtt dolgoztunk egy projekten. Már az elejétől fogva velem kicsit nagyon távolságtartó volt. A másik női kolléganőmmel nem. Sokat beszéltek, nevettek együtt. Viszont őt soha nem piszkálta. Engem folyamat kérdezett, hogy vagyok ha szomorúnak látott, mindig mondta vegyem fel a kabátját, mert hideg van. Folyamat vitte a táskámat, de csak az enyémet stb. Oké gondoltam ez kedvesség stb.


Viszont elkönyveltem, hogy nem kedvel mert soha nem akart velem úgy igazán beszélni. Soha nem nézett a szemembe, ha esetleg mégis beszéltünk stb.


Majd azt vettem észre, hogy figyel engem úgymond, szóval bámul ha nem nézek oda és még voltak tényleg arra utaló jelek, hogy bejövök neki csak nagyon zárkózott volt felém ezért sem értem.


Majd nem rég kiderült, hogy jegyes. Viszont ezt egy szóval nem mondta ami nem is baj, hisz privát dolog, csak érdekes hisz a másik kolléganőmmel privát dolgokról is beszéltek. Lehet neki mondta viszont. De legtöbb esetben én is ott voltam.


Így nem tudom, hogy csak kedves volt velem, viszont akkor miért ignorált. Emiatt tettem fel a kérdést.


Sokak azt mondják, bejövök neki. De őszintén kétlem, hisz akkor miért nem nézett a szemembe stb.


2023. jan. 6. 17:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

Meg akar húzni a szomszedom kollegám szerelok postás a rendőr a tuzolto meg neten az összes házas foglalt szenny is.

És nézzem őket bármibe is? Egy csettintéses sz.r az összes.


De kivetel erősíti a szabályt. Vannak ferfiak akikben van tartása is. Irto ritka de vannak.

2023. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

11.


Kezd hiteltelenné válni ez a történet, olyan mintha csak trollkodnál.

2023. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

Tenyleg ilyenek.

Ha egy banyarém is mosolyog egyet, meg felvesz egy harisnyát, aznap meghúzza valaki, talán nem is egy.

De elég csak valaszolnia a sok levélre is a sok betegperverz szennynek vagy a megcsalóknak.

Csak 1 normális ferfiért is már imádkoznia kell a nőknek.

2023. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Milyen az a női kolléganő? Van férfi kolléganő is?
2023. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
67%
Eleg annyi hogy kollegano. Naoonta látjak egymast ne adj isten egy projekten egyutt dolgoznak az se baj ha kancsi vagy sejpít vagy pösze, nyert ügye van barmelyiknél.
2023. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%

Legtisztább megkérdezni.

Jegyes? Ezt honnan tudod, tudtad meg?

Mert valaki a facebook profilján ezt jeleníti meg, még nem biztos, hogy így is van.

Ismerek olyan volt párt, akik a környezetük ismerőseik miatt nem változtatták meg a kapcsolati állapotukat, közben pedig már saját útjukat járják.

2023. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
75%

Egy dolog biztos.Amennyiben érdekled,fog feléd konkrét lépéseket tenni.Amit eddig leírtál,az önmagában semmit sem jelent.

A másik,hogy ha tényleg nőként néz rád és tisztel is,akkor először lezárja a múltját, majd utána közeledik.Kétes helyzetekbe csak jellemgyenge emberek mennek bele.

2023. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!