Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok járnátok olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok olyan férfival akinek keskenyebb vállai, vékonyabb dereka, és lábai vannak mint nektek?

Figyelt kérdés
Esetleg volt, vagy van ilyen párotok? Mennyire zavaró ez számotokra, és miért?

2023. jan. 7. 14:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha hasonló magas mint én, nem nagy kunszt a vékonyabb derék és láb. Szerencsére nagyjából homokóra az alkatom, de széles csipőm és vastag combjaim vannak. Ha valaki vékony, eleve "kisebb" lesz nálam. A vállak érdekes kérdés. Tetszett már vékony pasi. De tény, hogy a vallás fiúk jobban bejönnek.
2023. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Tehát nőies 50 kilós vas ággyal? Tudod ha kajaznal rendes es edzenel akkor javítani tudnal.
2023. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
A komplexusok zavarnak, az önbizalomhiány zavar. Amit írtál, az nem zavarna, ha amúgy végtelenül megnyerő jellem, karakter. De biztos nem az, ha ezen a kérdésen elmélkedik. A lábam elég izmos, ha neki is az.... az szexi is.
2023. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Olyan combos, mint én?
2023. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Én extrém vékony vagyok és nagxon ritka de nagyon szeretem ha valakiben önmagam látom. Ugyanazok a beesett arc, beesett has, olyan érzést kelt mintha valóban összetartoznánk. De ez hamis érzés sajnos. Ilyen engem simán elhagyott. Most 190 es enyhén pocakos kemenyfiúval jàrok, eddig benne és bennem semmi közöset nem làtok, de az az egy vonz benne és tart nagyon mellette, hogy tapad, hűséges, ragaszkodó, és minden olyanba fejeseket ugrik velem amibe csak akarok. Nincsenek határok vele semmiben. Megélhetem vele az életet úgy ahogy én akarom. És tetszik benne nagyon hogy asszimilálódik hozzám.

Talán ha nagyon akarnám keresni a közös pontokat a negativ dolgainkban vagyunk azonosak csak. Nehéz korábbi gyerekkor, sérülések és azok miatti szenvedések pl neki is vannak kisebbségi komplexusai, nekem is, a gyökerek miatti éntudat valahol azonos. 2 bántalmazott gyerek összejött felnőve.

2023. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Javítás

Annyira nem is lehet ritka mert nem is egy ilyen barátom volt.

Egyik elhagyott, másikkal meg más miatt lett vége, ő nem akart elhagyni.

Irtó helyes mindkettő ez mellett, és azok a keményfiús vagány rosszarcok is, akik alapvetően vonzók a másik nemnek.

Nem tagadom, hiányzik azért az az érzés, amikor valakiben megélem azt hogy ő én, csak férfiban.

Amikor a szemeibe nézek és az én szemeim tükröződnek rám vissza. Amikor lóg rajta valami vagány cucc, meg rajtam is. Az a laza stílus. Amikor tisztán kivrhrtők az izomtónusok és nem kell ahhoz ilyen edzőtermi majomnak sem lennie. sok ilyen apróság.

2023. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Most így belegondolva, nem ez az ideálom, de végülis ha minden téren passzolunk, akkor nem okozna problémát.
2023. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%

Mindegyik exem ilyen volt, nekem ez az esetem.

Nem szeretem ha a pali izmos, erősebb nálam, egyenesen rosszul vagyok attól.

2023. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem
2023. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#8


Miért zavar ha testesebb, és erősebb? Inkább legyen tőled gyengébb? Te vagy az átlaghoz képes erősebb alkat nő létedre vagy csak ők voltak nagyon vékonyak?

2023. jan. 7. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!