Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, miután mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, miután mondta valaki a szüleinek, hogy együtt van pl. Marival, a barátnőjével, utána legfeljebb mennyi ideig normális, ha még nem mutatja be a családjának, csak említi (és jó viszonyba van velük)?

Figyelt kérdés
Nyugodtan írjátok meg az értékrendeteknek megfelelő maximumot, én még "soha"-n se fogok megsértődni.

2023. jan. 7. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
1 hónap alatt ha komoly a kapcsolat illik bemutatni.
2023. jan. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Családjàtol függ mennyire röghöz kötött demensek vagy agressziv dirigáló bántalmazók vagy ittasak vagy normalisak e.

Minden háznál más a szokás.

(Hozzánk pl senki be sem jöhehetett a házba soha mert anyám nem engedte.)

2023. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha már nem a szüleivel él, akkor szerintem több hónap után is elég.

Amikor a (mostmár) férjemmel járni kezdtünk, én csak fél év után éreztem magam teljesen nyugodtnak afelől, hogy ő is tényleg komolyan gondolja, és nem csak egy olyan barátnő vagyok neki, akivel "éppen jár", aki "jön és megy". Csak azért vittem haza pár hét után, mert a szüleimmel éltem, és nem akartam vele az utcán fagyoskodva randizni, és mert ő is hazavitt.

2023. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha Ausztráliában élnek Sidney-ben akkor 2 nap van repülő akciós a jegy, ha Bivalybszndon kocsival kell menni akkor 5 hónap, ha a szomszéd utcában akkor 3 hónap.
2023. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Én 5 év után mutattam be a barátomat. Minek előbb? Így is tízpercen belül beszóltak neki :D
2023. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: mert ilyen a mentalitásuk, nekik csak az jó, amit ők csinálnak, mindenki más idióta.
2023. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös! Átérzem a helyzeted, ugyanilyen családom van.
2023. jan. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szintén.
2023. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!