Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elfogadni hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfogadni hogy én nem vagyok vonzó a lányoknak?

Figyelt kérdés
Valamiért nem kellek senkinek sem. Tinként sem kellettem meg most felnőttként sem. Hogy lehet elfogadni hogy én nem vagyok annyira nagyszám hogy legyen barátnőm. Más fiúknak már tiniként összejön nekem meg kimaradt az egész fiatal koromból a barátnő.
2023. jan. 9. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Mint minden mást. Azt pl. hogy fogadtad el, hogy sosem fogsz színarany wc-be szarni, mint a sejkek? Sosem fogsz F1-es autót vezetni, sem repülni, mint a madarak, sem a víz alatt lélegezni vagy viccből bedönteni egy ország valutáját.
2023. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem is kell vonzó legyél "a lányoknak". Csak egyetlen lánynak és ő létezik valahol hamarosan találkozol vele!!
2023. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

2.


Most vehetek új "naivitás-kijelzőt", mert ettől kiakadt.

2023. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bele kell törődni!!!
2023. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyen itt egy normális válasz is: nem a külső a legfontosabb. Bár azon is lehet változtatni. Én sem voltam sosem a nők cukra tiniként, de elkezdtem tanulni, lettek céljaim, határozott lettem, elkezdtem kondizni és végül csak találtam magam mellé valakit. A normálisabb nőknek nem a külső a legfontosabb, hanem a határozottság, eltökéltség, nyitottság stb. Fejleszd magad és idővel beérik a belefektetett munka, én ezt tudom tanácsolni.
2023. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!