Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Van egy nő akit bő 1 éve ismerek. Teljesen a véletlen folytán ismertem meg őt. Nagyon jó köztünk az összhang. Szeretek vele együtt lenni. Közös programokat szervezünk, élményeket meg figyelünk egymásra.


Sosem volt korábban barátnőm. És depressziós is voltam. Ez a nő segített abban is hogy ne legyek depis. Mert boldog vagyok vele, mindig veszek neki vagyis sokszor meglepiket,gyűjtők rá, szeretem nézni ahogy örül a meglepeteseknek.

Viszont nem volt köztünk testi kapcsolat még sajnos. Mert félek tőle mivel nem vagyok sovány izmos alkat. Betegség miatt sajnos 19 éves korom óta duci vagyok. De sportolók rendszeresen. Normálisan étkezem de ez van. Így viszont nem merek előtte levetkőzni meg semmi.

És félek mivel ő vágyna rá nincs testi kapcsolat így majd keres más férfit magának és azzal lesz együtt.

Én meg pont ezt nem akarom. Szerelmes vagyok belé, dietazok is de nehéz a fogyás. Mit csináljak most? Szűz vagyok, szeretnék vele szexelni nálam 13 évvel idősebb a nő tehát neki van tapasztalata. Nekem viszont nincs és félek ettől is

29/F


2023. jan. 9. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a villanykapcsolót...ne szenvedjél már ilyen pitiáner dologgal...egy romantikus estét hozzál össze, aztán lesz, ahogyan lesz, de a lényeg, hogy haladsz-vele.
2023. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1es: köszi. Tervezek vele romantikus estét vele. Imádom őt. Akkor marad a villanykapcsolo. Bár szigorú diétán vagyok. De 1 év mire várható eredmény lesz. Nem sietek el mert beteg vagyok. De így is szenvedés hogy csak halat ehetek hallal.
2023. jan. 9. 22:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Micsoda diéta ez...hal...ettől csak behal az ember.

Ne halogassad mert a "halacskád" nem a te csalidat kapja be végül, hanem másét.

Most hétvégén, az időjárás amúgy is lakásba kényszerítő lesz...

2023. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!