Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt még valahogyan fel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt még valahogyan fel lehet hozni?

Figyelt kérdés

Évek óta nagyon bejön egy pasi, akinek az elején én is bejöttem.

Akkor nem sikerült egy kapcsolatot kialakítani, mert nem voltak meg azok a körülmények.

Elengedett.

Azóta vissza-vissza térünk egymáshoz viszont úgy érzem többre nem vevő viselkedése szerint, de mégis flörtölget velem.

Úgy gondolom az egész viselkedése alapján hogy vonzódhat hozzám, de többet nem akar.

Ettől független a viselekdését nem értem és sajnos nem tudom elfeleljteni teljesen.

Sok mindennel próbálkoztam eddig ami nem jött be.

Reménytelennek gondolom, de mégis mindig érzek iránta.

Elvileg másokkalnis így viselkedik, sajnos ezt nem tudom megfigyelni.

Azt tudom mikor akart tőlem valamit sokkal másabb volt, de nem szabad a múltban élnem.

Rengeteg idő eltelt, már hiába volt kapcsolatom azóta, hiába hagyok más embereknek teret de mellette még mindig őt érzem.

És fejemből sem tudom kiverni.

Őszintén nem tudom mihez kezdjek mert ez már nem mostani probléma nálam, hanem sok éves.

Lehet befolyásol az is hogy rosszul ismert meg, hogy nagy a korkülönbség és le mondott egyszer rólam.

Ő azóta is szingli de azt tudom hogy nagyjából milyen nő jönne be neki és én legalábbis úgy gondolom én nem súrolom azt a határt, bár 30 fölött kicsivel nem is gondolom azt hogy bomba nőnek kellene lenni hozzá.

Egyszer az elején sikerült hogy többet érezzen irántam, azóta nem sikerül.

Legalábbis felém nem közvetít semmi gondolatát, csak elutasít.

Hallottam már olyat itt is és egyik tanáromtól is hogy sokat küzdött egy nőért úgy hogy a másik nem akarta míg végül megkapta ez nem tudom hogy működött, de nyilván itt én vagyok a nő, nem akarom erőltetni, de nem tudom már mit tegyek.

Lehet esély még arra hogy vonzódásból kiteljesedjen ez a dolog úgy hogy elzárkózik?


2023. jan. 10. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Azt honnan tudod hogy azóta is szingli?

Mi van ha fenntart egy szexkapcsolatot amit nem tár a nagyvilág elé?

Vagy olyat is hallottam hogy az illető papíron még nős volt, csak minden nőnek azt hazudta hogy elvált, azért nem akart komolyabb kapcsolatot.

Van hasonló viselkedésű idősebb ismerősöm. Kötődési problémás. Mindig vannak női (fű alatt). Kifelé vetít a nagyvilágnak hogy ő micsoda szuper pasi, de képtelen a normális kötődésre.

Persze az a verzió is lehetséges hogy nem akar tőled semmi komolyabbat, mert nem látja a közös jövőtöket valamilyen szempontból.

2023. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt már nem lehet, mert nem kellesz neki.
2023. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom,de szerintem nem.

Olyan lenne,mintha rátukmálnád magad...

2023. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!