Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem jól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem jól, hogy elköltözik az országból?

Figyelt kérdés
Tudtuk, hogy el fog menni, szóval ez nem váratlan hír, viszont engem nagyon megvisel még így is. Pár hónapja vagyunk együtt, de nagyon érzékeny lelkű vagyok és a párkapcsolati dolgok könnyen ki tudnak billenteni az egyensúlyomból, ezért próbálok preventív módon felkészülni, hogy ne omoljak össze, hogyha elmegy 1,5 hét múlva.
2023. jan. 11. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

A szemléltetés nem az erősséged.

Szakított is vagy távkapcsolat lesz? Mennyi időre megy, milyen gyakran jön, van-e lehetőség vele menni stb fontos lenne.

2023. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a visszajelzést.


Lezárjuk a kapcsolat romantikus részét, mert nem fog visszajönni és én sem tudok vele menni. Barátságból lett kapcsolat, így tudjuk hogy az működött ezért nem akarjuk teljesen megszakítani egymással a kapcsolatot. Én még egyetemre járok ezért nem nagyon tudom magamnak megengedni, hogy gyakran utazzak, pl hogy havonta találkozhassunk, és tőle sem várom el, hogy vagy ő jöjjön vissza azt meg nem fogadhatom el, hogy fizesse mindig a költségeimet.

2023. jan. 11. 14:23
 3/13 A kérdező kommentje:
* hogy ő jöjjön mindig vissza
2023. jan. 11. 14:24
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs recept, mindenki másképp lép túl, lehet neked jók lesznek a barátokkal töltött idők vagy valami új hobbi.

Lehet azt tesz jót, hogy kisírod magad és nyálas filmeket nézel.

Lényeg, hogy tudatosítsd, hogy nincs újabb esély és hasonlók. Aztán elhaványul az érzés, tovább lépsz és éled életed nélküle boldogan.

2023. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
A barátság része már nem fog működni, addig biztosan nem, amíg nem léptek túl a szakitason. Bár ha akkora szerelem lenne a részéről, akkor megvárná, amíg vegzel és veled együtt menne külföldre.
2023. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Ebből már se szerelem, se barátság nem lesz, legalábbis nem igazi, egészséges.
2023. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

“Ha akkora szerelem lenne a részéről…”

, azt sem tudod miért megy el vagy mik a körülmények.. 😀

2023. jan. 11. 17:21
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Az ilyen döntések lényege a szakítás. Nem akar veled lenni és ezt a megoldást választotta, mármint amikor felmerült a lehetőség, hogy mehet, akkor nem mérlegelte hogyan mehetnél te is, emiatt úgy tűnik, hogy ez egy olyan szitu, ami szétválaszt benneteket. Amikor ilyet látok a környezetemben, annak mindig a szakítás a lényege és nem a lehetőség.
2023. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen körülmények? Nem tudok elképzelni olyan körülményt, amiért a párom elhagyna.
2023. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Befejezte a tanulmányait és haza kell költöznie. A diplomájával jobban el tud helyezkedni otthon, vagy nemzetközi környezetben, a fizetés, stb minden sokkal jobb. Ahogy írtam, ez tervezett volt, vagyis igazából lediplomázik és ennyi. Fél évet itt volt.
2023. jan. 12. 11:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!