Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak miért jobb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért jobb a haverokkal lenni, mint a baratnőjükkel?

Figyelt kérdés

Azt értem, hogy milyen pluszokat tud adni, baromságok, lazaság, röhögés

De vannak akik a bnőjükkel is simán lazán röhögnek, szórakoznak, esetleg isznak is és lazán élnek.

Miért jobb mégis a férfiaknak a férfiakkal a szabadidő?



2023. jan. 11. 18:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
98%
Mitol lenne jobb, plane ha a baratno is laza? Mas es kesz. Ha viszont mindig a baratokkal van inkabb, akkor konkretan veled van a baja, veled nem akar lenni.
2023. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
75%

Mert van amit csak a haverokkal lehet megbeszélni!


Pl barátnőmnek hogy meséljem el hogy az autó javításánál a beszakadt hengerfejcsavart mekkora szívás volt utólag kiszedni, meg hogy ő hogyan kezdett volna neki megy ilyenek.. Max odáig értené hogy az autó.. :D

2023. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 Hellmano ***** válasza:
72%
Aki ezt nem érti annak vagy nem voltak barátai az egész életében vagy annyira féltékeny a párjára, hogy tiltaná mindenkitől...
2023. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 A kérdező kommentje:

Bármelyik nővel első.

A férfiaknak valahogy nagyobb élmény a haverok, nőtől fuggetlen.

Még a nagy ő nél is nagyobb élmény, tekintve hogy a családtol meg menekülnek is.

2023. jan. 11. 18:26
 5/88 anonim ***** válasza:
91%

4 En nem ezt tapasztalom. A parom kb havonta 1x talalkozik valamelyik haverjaval par orara, pedig felolem mehetne barmikor. Jobban szeret velem itthon lenni.

De egyebkent meg nekem is nagyobb elmeny elmenni neha a kollegaimmal pialni, ha eppen arra vagyom, mint itthon ulni. Szoval a kerdes, hogy melletted miert vannak mindig olyan csavok, akik igazabol nem akarnak ott lenni.

2023. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 A kérdező kommentje:

Nem mellettem. Bárki mellett.

Nem antiszocokra vagyok kíváncsi, hanem pl másnaposok c film megvan?


De ha benne is lenne a pàrjuk akik ha mondjuk szintén vmi "őrült" laza nők lennének, mégse olyan nekik.

2023. jan. 11. 18:42
 7/88 anonim ***** válasza:
73%
Hiába probálkozol az soha nem fogod tudni megadni amit a haveri kör
2023. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
75%

Mert ott önmaga lehet, nem kell megjatszania magát.


Lehet ez a haverozas fedősztori és nézik.

2023. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
78%
Nőzik
2023. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 A kérdező kommentje:

Csak ha én pl benne lennék a másnaposok "bandában", nekem sokkal nagyobb élmény az egészet a barátommal átélni és nagyban kevesebb jelentőségű lenne a bnőimmel átélni a barátom nélkül.

Tehát én (vagy egy nő)amíg az élményeket, adrenalint, pörgést a barátjához kapcsolja(jobb esetben), addig egy férfi ugyanezeket a dopaminokat nem a baratnőjéhez, hanem haverokhoz.

Ez miért lehet

2023. jan. 11. 18:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!