Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magasabb "státuszú" férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasabb "státuszú" férfi a hozzá képest "alantas" foglalkozású nőket lenézi?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ügyfelünk,aki mindig elég lazának tűnik, mindig beszélünk egy két mondatot, viccelődik is meg minden, többször faggatott a családi állapotomról is.Igazaból régebben nem nagyon csíptem,beképzelt kis debilnek tartottam,voltak/vannak fura megnyilvánulásai amiket nem tudok hova tenni, magyarán úgy jött le mintha sík hülye lenne.Na mindegy,de idővel megkedveltem, elég jo a humora és amúgyis kedves velem mindig. De nem nyomult rám úgy sosem és én se rá,de vmi talán érezhető kettőnk között néha.Nem nagyon tudtam mivel foglalkozik,nem kérdeztem, úgy sejtettem vmi sofőr vagy ilyesmi. Néhány napja megtudtam, hogy vmi ügyvéd, és hallottam nagy komolyan paragrafusokról beszélünk meg ilyenek,az állam majd leszakadt,nem néztem volna ki belőle. Utána amikor legkisebb jött kicsit fura éreztem magam emiatt, gyorsan fapofával kiszolgáltam és kész.Ez is gáz volt tudom.
2023. jan. 12. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
amióta tudod ügyvéd gondolkodsz mi lehet e itt 🤣
2023. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem, a lusta, naplopó, ingyenélő barmokat nézzük le, azt viszont nemtől függetlenül.
2023. jan. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Hirtelen jó pali lett ahogy megtudtad a státuszát..tipik nő..
2023. jan. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Aha, szóval valami csapos nőként a férfiak általában kis beképzelt debilek, akiknek van átlagos önértékelésük, értem.

Igen, az ilyen proli, mitugrász nőket lenézi a legtöbb férfi.

2023. jan. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az első valaszolo Kanye West lehet, most lebukott a kis zsivanyfiu. Lex Friedman valagba fogja rúgni a szakalmikit.
2023. jan. 13. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Egyik sem igaz abból amit írtatok,de tudom... értő olvasás itt nem alap.

Jóval előtte alakult ki vmi,azok ellenére amiket írtam róla,csak néhány napja tudtam meg róla, hogy ügyvéd, és azóta épphogy inkább taszít kicsit,mert igy valószínű csak szórakozik és le is néz.

2023. jan. 13. 09:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Jól van, akkor kellemes jelentgetést!
2023. jan. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az 1. jól írta, de benne meg látszik irigység a magasabb státuszú férfiak irányába. Érted most ha te is ilyen életet akarsz, akkor hozz össze magadnak magasabb státuszt, ne más férfiak felé gyűlölködj.
2023. jan. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hol dolgozol, kávézóban?
2023. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Soha nem szoktam kategorizálni mások foglalkozását. Ettől persze van olyan munkakör, amit nem lennék hajlandó betölteni - legfeljebb csak végszükség esetén -, de ettől még baromira nem azt fogom a másikban nézni, hogy ő most mit dolgozik. Legalábbis ésszerű keretek között.

Viszont azért azon elgondolkoznék, hogy tényleg olyannal akarnék-e összejönni, akit nemrég még rémesen taszítónak gondoltam...

2023. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!