Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az értetlenséget, beszűkült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az értetlenséget, beszűkült tudatállapotot okozhatja csak az ital, vagy mentális zavarodott az ilyen?

Figyelt kérdés

Példa:

Miért mentél át a szüleidhez, biztos nem akarsz velem lenni vagy éjszaka le akarsz lépni más pasihoz.

Válasz: áthívtak vacsira, csak ennyi.

Folytatja. Lehet nem is ott vagy, bizonyítsd, miért vagy ott le akarsz lépni máshoz.

-Vacsorázunk csak.

Hívogat hol vagy -szülőknél- hol vagy?!

Ház elé jön, ordít, biztos van valakid, minek vagy itt a szülőknél, menekülsz előlem? Más van neked.megcsalsz.

-Vacsora miatt jöttem át.

Veri az ajtót, dühöng, minek vagy itt le akarsz lépni.

Vacsorázunk vacsorázunkvacsorázunk.


És nem fogja fel.

Okozhat ilyen felfogóképtelenséget csak alkohol, vagy beteg az ilyen?



2023. jan. 14. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen mániákusan féltékeny, én ott hagynám de még bírósági végzést is kérnék ellene, hogy legyen jogalapod ha esetleg zaklat tovább.
2023. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj az ilyet nem analizalni kell, hanem fakepnel hagyni, ha eddig nem tetted meg. Korlatolt primitiv, mit szeretsz benne? Tudom, vannak jo napjai, de csak rosszabb lesz. Kesobb, nem is fog elengedni, bantalmazo kapcsolatok igy kezdodnek mindenbe, belepofaz, korlatoz, szamonker..
2023. jan. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem is a féltékenység a téma. Teljesen más témákban is megesik az, hogy nem fog fel válaszokat és ötvenszer kérdezi meg ugyanazt és egyre arrogánsabban kérdezi ugyanazt és kikészíti, provokálja saját magát.

Nem tudom hogy csak az italtól ilyen vagy beteg e, ugyanis nem találkoztam még soha ilyennel aki ittasan értőképtelen lenne, de taccs részegen még én is felfogok mindent amit nekem mondanak, nem kell kétszer sem megkérdeznem ugyanazt senkitől soha.

Természetesen nem tervezek vele kapcsolatot, de nem mindegy hogy egy beteg ember e, aki aztán zaklatni fog, vagy csak épp ilyen állpotokban van néha italtól vagy akármitől.

2023. jan. 14. 12:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem néha iszik
2023. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nincs tapasztalatom. Alkoholistákkal pl nem lehet beszélni? Önismételnek azok is?

Nekem az önismétlések, válaszok fel nem fogása, mentális zavarodottság, beteges szint.

Vagy nem az? Csak az alkohol, drog teszi?

2023. jan. 14. 12:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség, ha zaklatni kezd és kész, ne analizáld, semmi értelme.
2023. jan. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Igen az alkoholisták agya rettenetesen leépül.

Falunkban van egy fickó a Sita becsületes nevét nem tudom, minden nap megáll a falu végétől 20méterre este 11kor és ott ordít a démonaival sajnos az én házam az utolsó a falu végén, szóval én minden este hallgatom ahogy veszekszik valakivel aki nincs ott.

Mocsár részeg, 15évet húzott le a francia idegen légióban, hozzászólni elzavarni nem lehet, mert veszélyes ha azt hiszi kötekszenek vele, márpedig azonnal azt hiszi.

2023. jan. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Én már súrolom az alkoholizmus mezsgyéjét és hát brutális dolgokat szoktam művelni. Szép, okos nő vagyok, de az alkohol nehéz emberré tesz, mindent tönkretett már körülöttem!!! És ezek után is iszom, ha úgy van kedvem! Leszarom mindenki véleményét! Ezzel teszem magam értéktelenné! Nos ez kell e neked ez itt a kérdés!?
2023. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Persze, alapvető hogy az alkoholistákkal nem ehet beszélni. Nekik mar olyan részek hiányoznak az agyukbol ami az empátiat lehetővé tennek, hogy csak egy példát említsek. Nekem apukám volt ilyen, sajnos semmit nem lehetett vele megbeszélni, sőt bármilyen kis csevegésböl veszekedést generált az ebédlő asztalnál. :( Nem jó emlékek. Segítségre van szükségük, de hagyd ott szerintem, ne tőle legyen majd gyereked. Ne ti szenvedjetek az ő alkoholizmusa miatt
2023. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Természetesen nem tervezek vele kapcsolatot"

Akkor ki ő neked egyáltalán, miért foglalkozol vele?

2023. jan. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!